Etat Pracownik Wsparcia Administracyjnego (SAP) - Dział Obsługi Klienta

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, europejski producent komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje do biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Pracownik Wsparcia Administracyjnego (SAP) - Dział Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 80/2021
Zakres obowiązków:
  • Praca w programie SAP
  • Przygotowywanie danych
  • Porządkowanie danych
  • Analiza poprawności danych
  • Bieżący monitoring i reagowanie na wymagane poprawki
  • Uzupełnianie Material Data Management oraz Incident Management
Wymagania
  • Wykształcenie średnie lub student/studentka kończący/a edukację
  • Bardzo dobra znajomość Excel, Access (lub innego programu bazodanowego)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Analityczne myślenie, umiejętność wnioskowania
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Sumienność, dokładność, cierpliwość, konsekwencja w działaniu
Firma oferuje
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Dobre wynagrodzenie: pensja + dieta
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o światowym zasięgu działania
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.