kandydatów

Etat Kosztorysant / Inżynier budowy

Firma: UKRPOL sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ukrpol sp. z o.o.  świadczy usługi w zakresie Fit out powierzchni biurowych   Wykonuje usługi w obszarze projektowania, aranżacji i modernizacji powierzchni biurowych i komercyjnych

Kosztorysant / Inżynier budowy
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Koordynowanie  potrzebnych materiałów budowlanych
  • Kierowanie realizacją budowy, nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem
  • Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • Raportowanie przebiegu realizacji prac budowlanych
  • Organizacja własnej pracy oraz pozostałych pracowników
  • Przepływ informacji oraz dokumentów pomiędzy budową a biurem
  • Przygotowanie kosztorysu prac
Wymagania
  • Doświadczenie w branży budowlanej mile widziane
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B  (mile widziane)
  • Znajomość programu AutoCad
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju