kandydatów

Etat Development Manager ICT

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Development Manager ICT
Warszawa
Czego możesz
się spodziewać?

Jeżeli praca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo interesujesz się nowymi technologiami oraz rozwiązaniami z zakresu Connectivity - nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! Dołącz do #TeamMagenta i rozwijaj z nami sprzedaż nowoczesnych technologii na polskim rynku.

Zadania, które
na Ciebie
czekają:
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb naszych Klientów w zakresie rozwiązań Connectivity,WAN, IPVPN, SDWAN
  • Doradztwo w wyborze rozwiązań, które mają na celu rozwój biznesu oraz bezpieczną transformację cyfrową
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych i celów biznesowych w ujęciu kwartalnym
  • Pozyskiwanie nowych Klientów Korporacyjnych oraz rozwijanie dalszej współpracy
  • Zarządzanie oraz bieżące raportowanie możliwości handlowych, pojawiających się u przypisanych Klientów przy pomocy dedykowanych narzędzi
  • Aktywny udział w przygotowaniu koncepcji zintegrowanych, nowoczesnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru SDWAN
  • Dzielenie się wiedzą i swoim doświadczeniem z zespołem - to samo zapewniamy z naszej strony
  • Udział w konferencjach, meet-upach i spotkaniach branżowych.
  • Udział lub prowadzenie webinarów produktowych z zakresu connectivity
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług WAN, IPVPN, Transmisji Danych oraz rozwiązań zintegrowanych do Klientów Biznesowych poparte sukcesami
  • Potrafisz rozpoznawać zagrożenia w obszarze ruchu sieciowego wewnątrz organizacji oraz na zewnątrz
  • Masz wiedzę z zakresu zabezpieczeń urządzeń końcowych
  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów Biznesowych (w obszarze Transmisji Danych)
  • Interesujesz się nowoczesnymi technologiami
  • Nie kierujesz się schematami, myślisz nieszablonowo i dbasz o utrzymanie pozytywnych relacji z klientem
  • Znasz rynek Vendorów i Integratorów
  • Jesteś nastawiony/a na sukces zarówno swojego jak i całego zespołu
  • Posiadasz czynne prawo jazy kategorii B.
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...