Etat Analityk Biznesowy / Analityczka Biznesowa - Digital Team

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Analityk Biznesowy / Analityczka Biznesowa - Digital Team
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Jako członek zespołu SCRUMowego będziesz pracować nad aplikacją dla klientów
T-Mobile, a także nad rozwojem i ulepszaniem rozwiązań związanych z cyfrową tożsamością Klientów.

W naszym zespole nie boimy się wyzwań, lubimy znajdować rozwiązania i jesteśmy skoncentrowani na potrzebach biznesowych. Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do #MagentaTeam!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Ścisła współpraca w ramach zespołu/squadu odpowiedzialnego za rozwój serwisu internetowego
    www.t-mobile.pl, w tym z Product Ownerem, przedstawicielami biznesu oraz programistami w celu zrozumienia wymagań i wypracowania rozwiązania;
  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie tworzenia roadmapy oraz wizji produktu;
  • Dbałość o realizację roadmapy produktu;
  • Refinement backlog'u z uwzględnieniem działań planowanych w Tribe Digital;
  • Odpowiedzialność za zaangażowanie właściwych zasobów w organizacji koniecznych do realizacji celu;
  • Codzienna współpraca z zespołem projektowym - np. biznesem/obszarem operacyjnym/Tribem Digital i innymi jednostkami organizacji;
  • Zarządzanie dokumentacją  i wymaganiami przy użyciu istniejących narzędzi i procesów (Jira, Confluence itp.);
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych;
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania;
  • Wsparcie zespołu projektowego podczas stabilizacji wdrażanych rozwiązań.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Doświadczenie w zarządzaniu wieloma interesariuszami oraz zespołem projektowym;
  • Umiejętność dynamicznej pracy, „tu i teraz", zwinnie, koncentrując się na wytwarzaniu wartości dla Klienta dzień za dniem;
  • Doskonałe umiejętności analityczne, wyciąganie trafnych wniosków opartych na danych;
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem, wieloma zadaniami jednocześnie i priorytetami;
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowej - minimum 1 rok;
  • Agile Mindset - potrafisz pracować i rozumiesz pracę w metodykach zwinnych;
  • Umiejętność definiowania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w Scrum z wykorzystaniem narzędzi Jira, confluence, MS Teams;
  • Praktyczna znajomość notacji BPMN;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Zdolność do pracy z własnej inicjatywy i podejmowania decyzji;
  • Otwartość, komunikatywność, dokładność, cierpliwość i zdecydowanie;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów z kategorii eCommerce przy użyciu metod zwinnych (np. Scrum, Agile, Kanban).

Oferujemy:
  • Możliwość współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych...