kandydatów

Etat Informatyk (0,65 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Informatyk (0,65 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10646
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa, serwis komputerów i osprzętu komputerowego2. Stały nadzór oraz konfiguracja i konserwacja sieci komputerowej3. Zdalne zarządzanie zasobami sieci4. Kontrola zasobów komputerowych pod kątem antywirusowym 5. Konfiguracja koncentratorów, routerów i drukarek sieciowych6. Nadzór i stała konserwacja sieci komputerowej ze szczególnym uwzględnieniem przepustowości i szybkości transmisji7. Obsługa i serwis serwera dostępowego ze szczególnym uwzględnieniem ochrony serwera przed dostępem tzw. Hackerów8. Zabezpieczenie sieci internetowej i komputerowej przed nieuprawnionym dostępem z zewnątrz poprzez instalację i obsługę Firewalla9. Nadzór nad zawartością dysków twardych we wszystkich komputerach, w szczególności zainstalowanego oprogramowania10. Nadzór nad modyfikacjami tzw. Upgrade-ami oprogramowania wraz z ich instalacją11. Nadzór nad stanem technicznym poszczególnych elementów komputerów z uwzględnieniem spójności danych na dyskach twardych12. Dbałość o czystość i bezawaryjność powierzonego do konserwacji sprzętu13. Gromadzenie i przechowywanie pełnej dokumentacji sprzętu komputerowego, licencji, oprogramowania i instrukcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Administrator systemów komputerowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie (mile widziane informatyczne), 6 miesięcy doświadczenia zawodowego.Obowiązki:1. Obsługa, serwis komputerów i osprzętu komputerowego2. Stały nadzór oraz konfiguracja i konserwacja sieci komputerowej3. Zdalne zarządzanie zasobami sieci4. Kontrola zasobów komputerowych pod kątem antywirusowym 5. Konfiguracja koncentratorów, routerów i drukarek sieciowych6. Nadzór i stała konserwacja sieci komputerowej ze szczególnym uwzględnieniem przepustowości i szybkości transmisji7. Obsługa i serwis serwera dostępowego ze szczególnym uwzględnieniem ochrony serwera przed dostępem tzw. Hackerów8. Zabezpieczenie sieci internetowej i komputerowej przed nieuprawnionym dostępem z zewnątrz poprzez instalację i obsługę Firewalla9. Nadzór nad zawartością dysków twardych we wszystkich komputerach, w szczególności zainstalowanego oprogramowania10. Nadzór nad modyfikacjami tzw. Upgrade-ami oprogramowania wraz z ich instalacją11. Nadzór nad stanem technicznym poszczególnych elementów komputerów z uwzględnieniem spójności danych na dyskach twardych12. Dbałość o czystość i bezawaryjność powierzonego do konserwacji sprzętu13. Gromadzenie i przechowywanie pełnej dokumentacji sprzętu komputerowego, licencji, oprogramowania i instrukcji.[Zgłoszenia: sekretariat@sp143.waw.pl, 22 617 72 32, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 370 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy