kandydatów

Etat Pomoc kucharki

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomoc kucharki
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10655
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem posiłków (m.in. obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców, ich czyszczenie, obieranie, mycie, rozdrabnianie warzyw i owoców z uwzględnieniem technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych)- przygotowywanie potraw zgodnie z poleceniami kucharki, oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi; - utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy (mycie naczyń i sprzętu, kuchennego, systematyczne i dokładne sprzątanie pomieszczeń należących do kuchni, pranie fartuchów i ręczników kuchennych)- mycie oraz wyparzanie talerzy i sztućców po posiłkach- dbałość o powierzony sprzęt, jego sprawne funkcjonowanie i konserwację, prawidłowe zabezpieczenie powierzonego mienia- podejmowanie przedsięwzięć zapobiegających powstawaniu strat i szkód w mieniu, a także zapewniających sprawne ich ograniczenie lub likwidację- przestrzeganie przepisów sanitarno-higienicznych, BHP i przeciwpożarowych oraz noszenie prawidłowej odzieży ochronnej- terminowe wykonywanie badań okresowych i profilaktycznych zgodnie z przepisami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, 5 miesięcy doświadczenia zawodowego. Obowiązki:- wykonywanie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem posiłków (m.in. obróbka wstępna warzyw, owoców i innych surowców, ich czyszczenie, obieranie, mycie, rozdrabnianie warzyw i owoców z uwzględnieniem technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych)- przygotowywanie potraw zgodnie z poleceniami kucharki, oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi; - utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy (mycie naczyń i sprzętu, kuchennego, systematyczne i dokładne sprzątanie pomieszczeń należących do kuchni, pranie fartuchów i ręczników kuchennych)- mycie oraz wyparzanie talerzy i sztućców po posiłkach- dbałość o powierzony sprzęt, jego sprawne funkcjonowanie i konserwację, prawidłowe zabezpieczenie powierzonego mienia- podejmowanie przedsięwzięć zapobiegających powstawaniu strat i szkód w mieniu, a także zapewniających sprawne ich ograniczenie lub likwidację- przestrzeganie przepisów sanitarno-higienicznych, BHP i przeciwpożarowych oraz noszenie prawidłowej odzieży ochronnej- terminowe wykonywanie badań okresowych i profilaktycznych zgodnie z przepisami*Wynagrodzenie zasadnicze: 2334 zł brutto + premia. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto.[Zgłoszenia: 22 827 09 44, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 334 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy