Etat Pracownik sklepu - Obsługa klienta / wsparcie logistyczne

Firma: BadWitch.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5530667, z dnia 2021-09-04

Bad Witch jest hobbystycznym projektem, który rozwijamy od 2018 r. Właścicielem strony jest agencja reklamowa PDL projekt istniejąca od 2012 r. W PDL zajmujemy się projektowaniem i produkcją materiałów eCommerce oraz BTL głównie dla branży luksusowych kosmetyków. Dzięki temu dajemy możliwośc rozwoju i nauki w wielu dziedzinach.

Pracownik sklepu - Obsługa klienta / wsparcie logistyczne

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego hobbystycznego projektu - sklepu z naklejkami na samochody BadWich.pl szukamy osoby do pomocy przy obsłudze klientów. Jest to praca na pograniczu obsługi klienta, logistyki, współpracy produkcyjnej i car wrappingu.

Co jest do zrobienia:

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami, którzy komunikują się z nami wszelkimi możliwymi sposobami i co najważniejsze nie “gubienie” żadnego z nich.
  • Wyceny realizacji
  • Pilnowanie kolejki przyjętych projektów
  • Pilnowanie terminów realizacji
  • Zamawianie materiałów pod realizacje
  • Organizacja klejenia samochodów w firmach z którymi współpracujemy
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za grafikę, wydruki i ustawianie im priorytetów
  • Rozwijanie kanałów social media
  • Aktywna współpraca przy rozwijaniu strony sklepu internetowego
  • I coś tam się pewnie jeszcze znajdzie…
    Praca na cały etat w Warszawie na ul. Pożaryskiego 32, nie ma opcji na część etatu lub pracę zdalną

Wymagania

  • Super zdolności komunikacyjnych - ludzie muszą Cię kochać a Ty musisz kochać ludzi
  • Musisz być zorganizowany/a za czterech, umieć określać priorytety sobie i zespołowi
  • Nie możesz być analfabetą - czyli polski perfect w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Fajnie jeśli przy okazji posiadasz wiedzę o oklejaniu samochodów albo przynajmniej jesteś petrolheadem
  • …a jeśli przypadkiem coś tam kumasz z Adobe Illustrator to już całkiem bajka ;]

Nie pisz jeśli: wiecznie coś gubisz, zapominasz jedną z trzech rzeczy po którą wyskoczyłeś do sklepu, przychodzenie do pracy przed 10:30 jest dla Ciebie problemem, ustawiasz się z kolegami i zapominasz przyjść...

Oferujemy

  • Kasę zawsze i na czas, adekwatną do wiedzy, doświadczenia i osiągnięć. Pierwsze 1-2 miesiące próbne- szkoleniowe 2,5-3,5 tyś netto, póżniej do 5,5 tyś w zależności od tego co pokażesz na okresie próbnym.
  • Dodatkową kasę. Jeśli kasa się zgadza, jest zaangażowanie i dobre relacje w zespole
  • Szkolenie i wszelką wiedzę jaką posiadamy również z zakresu pracy w agencji reklamowej PDL projekt, która jest firmą matką BadWitch.pl
  • Swobodną atmosferę w małym zespole zdominowanym przez kobiety.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-09-2021
Wyświetleń: 158