Etat Doradca ds. Ubezpieczeń w Departamencie Sprzedaży Call Center

Firma: UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. miejsce pracy: Warszawa

Doradca ds. Ubezpieczeń
w Departamencie Sprzedaży
Call Center
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Telefoniczną sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i nieruchomości dla Klientów zainteresowanych naszą ofertą (połączenia przychodzące) oraz oferowanie dodatkowych ubezpieczeń naszym Klientom
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
  • Budowanie długoterminowej relacji opartej na zaufaniu
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w Call Center lub telefonicznej sprzedaży/ obsłudze Klienta
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: agencja ubezpieczeniowa, multiagencja lub towarzystwo ubezpieczeń, bank
  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie, skrupulatność i systematyczność
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Widzisz w sobie potencjał do pracy w sprzedaży, a kontakt z Klientem sprawia Ci przyjemność.
Chcesz zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie, która daje duże możliwości  rozwoju zawodowego?

Nie ważne gdzie mieszkasz, u nas możesz pracować stale zdalnie.

To oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Wysokie prowizje od sprzedaży
  • Możliwość pracy zdalnej również po okresie pandemii
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport/bilety do kina
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe - wszystkiego Cię nauczymy
  • Praca zmianowa (grafik dostosowany do Ciebie)