kandydatów

Etat Inżynier ds. dokumentacji i danych technicznych

Firma: expondo Polska sp. z o.o. sp. k. miejsce pracy: Warszawa

expondo to wiodąca platforma dla ekspertów, która oferuje najlepsze profesjonalne doradztwo oraz niedrogi, profesjonalny sprzęt w połączeniu z doskonałą obsługą klienta. Z siedzibą w Polsce i Niemczech, expondo jest jedną z najszybciej rozwijających się firm e-commerce B2B w Europie.

Inżynier ds. dokumentacji i danych technicznych
Miejsce pracy:Warszawa
Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?
  • Opracowywanie i przygotowywanie instrukcji obsługi do urządzeń z danego asortymentu - zajmujemy się sprzedażą m.in. urządzeń do gastronomii, elektronarzędzi - jeżeli wiesz jak obsłużyć tego typu sprzęty będzie to dla Ciebie dodatkowa korzyść w pełnionych na co dzień obowiązkach
  • Współpraca z zespołem testującym w zakresie danych technicznych
  • Udział w wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań na rynek
  • Przygotowanie danych w zakresie parametrów urządzeń
  • Kontrola parametrów urządzeń
Jakich osób poszukujemy?
  • Posiadających wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier, magister), bądź będących w trakcie studiów
  • Posługujących się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację (min. B2)
  • Zainteresowanych tematyką elektroniki, elektryki, budowy maszyn itp.
  • Znajomość programu Adobe InDesign będzie dużym atutem
  • Zorganizowanych w powierzonych zadaniach
  • Kreatywnych oraz takich, które cenią pracę zespołową
W ramach współpracy zapewnimy:
  • STABILIZACJĘ. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.
  • ROZWÓJ. W expondo każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (niemiecki lub angielski w zależności od Twoich potrzeb).
  • CZAS PRACY, jest elastyczny. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10).
  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
  • DODATKOWE BENEFITY Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus).
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. poz. 1000)"). Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.