kandydatów

Etat Senior PR Consultant / Manager ds. PR

Firma: Procontent Sp. zo.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5523686, z dnia 2021-09-06

Procontent Communication to wielokrotnie nagradzana w polskich i międzynarodowych konkursach branżowych, agencja public relations specjalizująca się w projektach zdrowotnych, korporacyjnych oraz public affairs.  Agencja jest członkiem Związku Firm Public Relations.

Senior PR Consultant / Manager ds. PR

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Ze względu na intensywny rozwój naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Consultant/Manager ds. PR.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie kompleksowych strategii i projektów komunikacyjnych,
  • opracowanie i redakcja materiałów wykorzystywanych w projektach,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z grupami otoczenia, w tym stowarzyszeniami pacjentów, dziennikarzami oraz KOL’s,
  • zarządzanie powierzonymi projektami i relacjami z klientami,
  • zarządzanie zespołem konsultantów,
  • działania związane z rozwojem biznesu.

Wymagania

  • doświadczenie w PR (min. 3 lata doświadczenia),
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się słowem mówionym i pisanym,
  • praktyczna znajomość narzędzi wykorzystywanych w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, w tym nowych mediów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i umiejętność pracy w partnerskim środowisku,
  • otwarty umysł, ciekawość świata, satysfakcja z osiąganych wyników,
    solidność, ambicja, chęć podnoszenia kompetencji i zdobywania wiedzy w swojej dziedzinie,
  • znajomość branży healthcare lub doświadczenie w PR korporacyjnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w agencji należącej do ZFPR,
  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy,
  • pakiet medyczny.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-09-2021
Wyświetleń: 124