kandydatów

Etat Koordynator w dziale wykończeń wnętrz pod klucz

Firma: Grast & MTB Designer Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Grast&MTB Designer oferuje kompleksowe wykończenie wnętrz pod klucz, od 2014 roku na terenie Warszawy, a na terenie Trójmiasta od początku 2019 roku.

Dzięki fachowej wiedzy projektantów jesteśmy w stanie przygotować wizualizację mieszkania, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb i gustów Klienta. Oferowane produkty odpowiadają najnowszym trendom w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz.

www.podklucz.grast-mtb.pl

Koordynator w dziale wykończeń wnętrz pod klucz

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wołodyjowskiego 77a

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac wykonawczych w lokalach mieszkalnych
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość prowadzonych prac wykonawczych i zgodność z projektem
  • Ścisła współpraca z architektami wnętrz i pozostałymi pracownikami zaangażowanymi w proces realizacji zlecenia
  • Przeprowadzanie odbiorów lokalu: częściowych, końcowych, reklamacyjnych
  • Kontrola nad dokumentacją
  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów
  • Zarządzanie obecnymi i wybór nowych podwykonawców
  • Dbałość o zgodność towaru z zapotrzebowaniem i faktycznym zużyciem,
  • Zapobieganie nadużyciom materiałowym, dokonywanie zwrotów,
  • Odpowiedzialność i szczególna dbałość o powierzone materiały
  • Przygotowywanie kosztorysów i rozliczeń poszczególnych inwestycji
  • Logistyka towaru
  • Drobne prace wykończeniowe w lokalach

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na cel i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Smykałka do prac domowych tzw. „złota rączka” w zakresie m.in. hydrauliki, elektryki wszelkich drobnych prac wykończenia wnętrz
  • Doświadczenie w pracy na budowie w zakresie wykończeń mieszkań pod klucz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy m.in. samochód typu Dacia Dokker, telefon komórkowy
Prosimy o załączenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).*Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.