kandydatów

Etat Specjalista w Zespole Azylu, Migracji i Integracji

Firma: Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5545554, z dnia 2021-09-07

Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

poszukuje pracownika (umowa na zastępstwo) na stanowisko

Specjalista w Zespole Azylu, Migracji i Integracji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

podejmowanie działań wdrożeniowych przy realizacji Funduszu Azylu, Migracji i Integracji, w szczególności:

  1. weryfikacja pod względem merytorycznym raportów składanych przez beneficjentów,
  2. współpraca z beneficjentami,
  3. kontrola i monitorowanie wdrażania projektów, w tym w miejscu realizacji projektów,
  4. dokonywanie weryfikacji procesu kontraktowania środków przez beneficjentów, w zakresie kompetencji Zespołu,
  5. wykonywanie prac związanych z oceną formalną i merytoryczną składanych projektów,
  6. przygotowanie umów o dofinansowanie zawieranych z beneficjentami.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe.

Wymagane umiejętności:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i pracy w zespole;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie we wdrażaniu/nadzorze projektów współfinansowanych ze środków UE lub z bezzwrotnej pomocy zagranicznej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • staż pracy min. 12 miesięcy;
  • znajomość języka angielskiego.

Pozostałe oferty pracy w firmie Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
Etat Specjalista w Zespole Rozliczeń i Kontroli Finansowej w firmie: Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji miejsce pracy: Warszawa 30-06-2022
Etat Asystentka / Asystent Dyrektora w Zespole Finansowo Administracyjnym w Sekcji Administracji w firmie: Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji miejsce pracy: Warszawa 01-03-2022
Etat Specjalista w Zespole Rozliczeń i Kontroli Finansowej w firmie: Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji miejsce pracy: Warszawa 13-12-2021
Etat Specjalista w Zespole Rozliczeń i Kontroli Finansowej w firmie: Centrum Obsługi Projektów Europejskich Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji miejsce pracy: Warszawa 07-09-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-09-2021
Wyświetleń: 118