kandydatów

Etat Pracownik produkcyjny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie miejsce pracy: Zielonka

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Zielonka
Numer: StPr/21/1489
OBOWIĄZKI:

Praca na produkcji, pomoc w przygotowaniu towarów do obróbki, prace polegające na pakowaniu towarów gotowych, sprzątanie miejsca pracy, praca przez wiele godzin w pozycji siedzącej ( możliwość problemów z kręgosłupem, bóle karku, ramion, dłoni), praca powtarzalna, monotonna Mile widziane: umiejętność oraz doświadczenie w pracy na produkcji, doświadczenie w pracy manualnej, umiejętności manualne, doświadczenie w pracy z maszynami pakującymi, umiejętność szycia mile widziana.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zielonka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie