Etat Starszy inspektor/specjalista (nr. ref wzl.110.14.2021/wrz)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy inspektor/specjalista (nr. ref wzl.110.14.2021/wrz)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10839
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy organizacji wydarzeń PKN w zakresie:a) wyszukiwania ofert nowych lokalizacji oraz firm cateringowychb) konfekcjonowania materiałów promocyjnychc) recepcji podczas wydarzeń- współpraca z innymi komórkami w ramach koordynacji udziału pracowników PKN w różnych wydarzeniach promocyjnych- pomoc w organizacji wyjazdów zagranicznych w zakresie m.in. rezerwacji hoteli, zakupu biletów oraz przygotowania dokumentacji wyjazdowej- współpraca z Dyrektorem WRZ w zakresie koordynacji spraw związanych z budżetem Wydziału.- współpraca z Dyrektorem WRZ w zakresie właściwego obiegu dokumentów w komórce i ich ewidencjonowania oraz bieżącej obsługi interesariuszy (mailowo, telefonicznie, listownie)- przygotowywanie sprawozdań i analiz zbiorczych na potrzeby Dyrektora WRZ- prowadzenie dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji w Wydziale
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Pracodawca wymaga:- wykształcenia minimum średniego- doświadczenia w pracy przy wykształceniu średnim na stanowisko: Starszy Inspektor - 3 lata, Specjalista - 4 lata (w przypadku wykształcenia wyższego doświadczenia w pracy na stanowisko: Starszy Inspektor - 1 rok, Specjalista - 2 lata)- ogólnej wiedzy o PKN- dobrej znajomości języka angielskiego - biegłej znajomości obsługi komputera umiejętności korzystania z pakietu MS Office (m.in. Word, Excel, Power Point)- doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji- umiejętności ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem - wysokiej kultury osobistej - terminowości, rzetelności, dokładnościMile widziane:- znajomość Systemu Zarządzania Jakością- znajomość języka rosyjskiego- znajomość programu Clickmeeting- doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością- doświadczenie w obsłudze programów dot. elektronicznego obiegu dokumentów- doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeńObowiązki:- pomoc przy organizacji wydarzeń PKN w zakresie:a) wyszukiwania ofert nowych lokalizacji oraz firm cateringowychb) konfekcjonowania materiałów promocyjnychc) recepcji podczas wydarzeń- współpraca z innymi komórkami w ramach koordynacji udziału pracowników PKN w różnych wydarzeniach promocyjnych- pomoc w organizacji wyjazdów zagranicznych w zakresie m.in. rezerwacji hoteli, zakupu biletów oraz przygotowania dokumentacji wyjazdowej- współpraca z Dyrektorem WRZ w zakresie koordynacji spraw związanych z budżetem Wydziału.- współpraca z Dyrektorem WRZ w zakresie właściwego obiegu dokumentów w komórce i ich ewidencjonowania oraz bieżącej obsługi interesariuszy (mailowo, telefonicznie, listownie)- przygotowywanie sprawozdań i analiz zbiorczych na potrzeby Dyrektora WRZ- prowadzenie dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji w WydzialePełna treść oferty i wymagane dokumenty: https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pknBliższe informacje: 22 556 76 59

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy