Etat Referent w dziale lokali użytkowych (nr ref. dnz/42/2021)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Referent w dziale lokali użytkowych (nr ref. dnz/42/2021)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10872
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie ewidencji działek gruntu przekazanych Zarządzeniem Prezydenta m.st. Warszawy w zarząd i administrowanie Zakładowi;- prowadzenie ewidencji zawartych umów dzierżaw w/w działek i ewidencji bezumownego korzystania z działek gruntu;- ustalenie stanu prawnego działek gruntu przekazanych w zarząd i administrowanie Zakładowi;- przygotowanie dokumentów do wydzierżawienia działek gruntu, tj.:- pozyskiwanie informacji urbanistycznej z Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Praga-Północ oraz innych niezbędnych opinii Wydziału Ochrony Środowiska, WojewódzkiegoKonserwatora Zabytków;- podawanie do publicznej wiadomości wykazów o przeznaczeniu gruntu do dzierżawy;- informowanie dzierżawców o podaniu do publicznej wiadomości wykazu o przeznaczeniu gruntu do dzierżawy;- monitorowanie i kontrola prawidłowości realizacji zawartych umów o dzierżawę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Program Word
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: (wymagania konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku)- obywatelstwo polskie lub obywatelstwo państwa, o którym mowa w art. 11 ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych;- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;- wykształcenie średnie/średnie branżowe;- znajomość obsługi komputera w zakresie: edytora tekstu oraz arkusza kalkulacyjnego;- znajomość regulacji prawnych w zakresie: zarządzenia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 811/2017 z 05 maja 2017 r. w sprawie zasad wydzierżawiania na okres do trzech lat nieruchomości m.st. Warszawy i nieruchomości Skarbu Państwa, dla których organem reprezentującym właściciela jest Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy; ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami; przepisów o ochronie danych osobowych.Wymagania dodatkowe (wymagania pożądane, pozwalające na optymalne wykonywanie zadań na danym stanowisku):- preferowane wykształcenie wyższe związane z zarządzeniem nieruchomościami,- co najmniej 6 miesięczny staż pracy w jednostkach, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.Dodatkowe (pożądane) cechy osobowości:- terminowość;- umiejętność pracy w zespole;- skrupulatność i dokładność.Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:- prowadzenie ewidencji działek gruntu przekazanych Zarządzeniem Prezydenta m.st. Warszawy w zarząd i administrowanie Zakładowi;- prowadzenie ewidencji zawartych umów dzierżaw w/w działek i ewidencji bezumownego korzystania z działek gruntu;- ustalenie stanu prawnego działek gruntu przekazanych w zarząd i administrowanie Zakładowi;- przygotowanie dokumentów do wydzierżawienia działek gruntu, tj.: pozyskiwanie informacji urbanistycznej z Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Praga-Północ oraz innych niezbędnych opinii Wydziału Ochrony Środowiska, WojewódzkiegoKonserwatora Zabytków;- podawanie do publicznej wiadomości wykazów o przeznaczeniu gruntu do dzierżawy;- informowanie dzierżawców o podaniu do publicznej wiadomości wykazu o przeznaczeniu gruntu do dzierżawy;- monitorowanie i kontrola prawidłowości realizacji zawartych umów o dzierżawę.Wymagane dokumenty i oświadczenia:- życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej (cv) oraz list motywacyjny podpisane odręcznie;- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;- kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż lub zaświadczeń w przypadku kontynuacji zatrudnienia;- kopie zaświadczeń/dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych;- kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych;- oświadczenie bądź zapis w cv o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa w przypadku zatrudnienia wymagane będzie aktualne zaświadczenie o wpisie na listę członków Izby Inżynierów Budownictwa, wydane przez tę Izbę;- oświadczenie potwierdzające obywatelstwo polskie lub obywatelstwo państwa, o którym mowa w art. 11 ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych;- podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;- podpisane oświadczenie o niekaralności za przestępstwa skarbowe popełnione umyślne;- podpisane oświadczenie, że kandydat nie był prawomocnie skazany za przestępstwo umyślne lub kopia aktualnego Zapytania o udzielenie informacji o osobie" z Krajowego Rejestru Karnego - osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału aktualnego Zapytania o udzielenie informacji o osobie" z Krajowego Rejestru Karnego;- podpisana klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w ramach procesu naboru prowadzonego przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy;- w razie przekazania danych osobowych szczególnych kategorii - podpisana zgoda na przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych.Druki ww. oświadczeń oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w ramach procesu naboru prowadzonego przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy zamieszczone są na stronach: www.zgn-praga-pn.waw.pl/ (zakładka oferty pracy) oraz zgnpragapn.bip.um.warszawa.pl/ (zakładka rekrutacja).Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie pocztą kompletu dokumentów (decyduje data dostarczenia do Zakładu) lub złożenie osobiście w zamkniętej kopercie w Biurze Podawczym (parter), pok. nr 26 w terminie do dnia 21.09.2021 roku pod adresem: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy, 03-719 Warszawa ul. Jagiellońska 23 z dopiskiem na kopercie: "Nabór Nr DNZ/42/2021 na stanowisko - Referent w Dziale Lokali Użytkowych" (termin złożenia dokumentacji do dnia 21.09.2021 roku)*Pełna treść oferty pracy: https://zgnpragapn.bip.um.warszawa.pl/NR/exeres/FB156F71-2FD6-48C3-9387-A3CC01A2F4B6,frameless.htm**Bliższe informacje dotyczące oferty dostępne są pod numerem telefonu: 22 205 41 30, 22 205 41 31 (w godzinach: 07:30-15:30)***Wynagrodzenie zasadnicze + premia. Ogółem wynagrodzenie nie mniejsze niż 3700 zł brutto

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy