kandydatów

Etat HR and Talent Development Manager

Firma: Thai Wok Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Thai Wok Sp. z o.o. to koncept oparty na świeżych, oryginalnych i zdrowych produktach oraz aromatycznych przyprawach. W naszych restauracjach zapewniamy jakość i autentyczność egzotycznej kuchni. W związku z intensywnym rozwojem chcemy zatrudnić do działu operacyjnego osobę na stanowisko:

HR and Talent Development Manager
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • Realizacja polityki personalnej i udział w jej kształtowaniu - współtworzenie procesów
    i rozwiązań HR
  • Prowadzenie procesów Talent Acquisition / Development na stanowiska różnych szczebli we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy
  • Analiza potrzeb rozwojowych, organizacja działań szkoleniowych oraz kreowanie rozwiązań w zakresie rozwoju w firmie
  • Stworzenie inicjatyw mających na celu utożsamienie się współpracowników z firmą, wzmacnianie kultury organizacyjnej
  • Wsparcie pracowników restauracji oraz centrali w rozwiązywaniu bieżących problemów personalnych
  • Prowadzenie projektów z zakresu zarządzania personelem wspierających codzienną pracę zespołów restauracyjnych
  • Aktywny udział w kształtowaniu otwartej komunikacji i działań z zakresu Employer Branding
WYMAGANIA:
  • Wieloletnie doświadczenie w dziale personalnym w obszarze miękkiego HR w branży HORECA
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań HR
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analizy potrzeb szkoleniowych oraz doświadczenie w organizacji szkoleń
  • Doświadczenie w tworzeniu planów rozwojowych pracowników w organizacji
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych z obszarem operacyjnym oraz kadrą menedżerską
  • Dobra organizacja pracy, wytrwałość w dążeniu do realizacji celów i wysokie zdolności interpersonalne
  • Znajomość j. angielskiego na min poziomie B2
  • Mile widziana znajomość języka wietnamskiego
OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju działu HR and Talent Management w sieci Thai Wok
  • Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w azjatyckim sektorze QSR w Polsce