kandydatów

Etat Senior .NET Developer

Firma: Prognetics sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5552154, z dnia 2021-09-07

Prognetics sp. z o.o.

Prognetics to przede wszystkim specjaliści techniczni z ogromną pasją i maksymalną koncentracją na biznes. Naszym celem jest sukces produktu klienta i zapewnienie mu przewagi nad konkurencją. Trzon naszego zespołu stanowią eksperci z minimum 10-letnim doświadczeniem branżowym, którzy pracowali nad wieloma produktami w takich branżach jak ubezpieczenia, sektor publiczny, firmy technologiczne i start-upy.

Senior .NET Developer

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie szukamy Senior .NET Developera, pracującego bezpośrednio przy biznesie.

tldr;
Kod pisany od zera, masz wpływ na wybór narzędzi, technologii i rozwój produktu.

O projekcie:
Do Twoich zadań należeć będzie rozwój autorskiego oprogramowania klienta, które poprzez wprowadzenie nowych dedykowanych modułów służy do usprawnienia i rozsrzenie funkcjonalności obiegu dokumentów. W tej chwili rozpoczęło się budowanie od zera portalu klienta z wykorzystaniem najnowszego .NETowego stacku technologicznego. Jest to projekt długoterminowy - polski klient - język angielski wymagany tylko do czytania dokumentacji.

Wymagania

  • .NET Core 3.1
  • SQL Server
  • Entity Framework
  • REST
  • SOAP
  • Wiedza o hostingu (IIS)
  • Azure Service Bus (kolejki)
  • DevExpress

Nice to have:

  • JavaScript
  • jQuery
  • HTML
  • Bootstrap
  • CSS

Oferujemy

  • Pomagamy w przejściu na rozliczenie IPBOX każdemu naszemu konsultantowi!
  • Możliwość rozwoju w kierunku lidera technicznego działu .NET
  • Praca zdalna
  • Długoterminowy projekt full-time.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-09-2021
Wyświetleń: 121