kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Firma: Beesafe miejsce pracy: Warszawa

Cześć, jesteśmy Beesafe, start-up z sektora Insure-Tech.

Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku ubezpieczeń i bycie zawsze o krok do przodu.

Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów.

Obecnie szukamy na rynku najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących
  • Obsługa korespondencji e-mail i czat
  • Telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych
  • Udział w szkoleniach nowych pracowników
Wymagania:
  • 3 miesiące doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
  • Umiejętność komunikacji kanałami tekstowymi
Oferujemy:
  • Świetna atmosfera, otwarta komunikacja i startup’owa kultura
  • Umowa o pracę
  • Fantastyczne biuro Brain Embassy blisko centrum miasta
  • Hybrydowy model pracy - częściowo zdalnie, częściowo w biurze
  • Pakiet Medyczny Lux Med
  • Karta sportowa MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program onboardingowy, programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć jogi, lekcji angielskiego i innych ciekawych wydarzeń

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-09-2021
Wyświetleń: 128