kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Informatyk
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0900
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa informatyczna i teleinformatyczna, w tym:- administrowanie internetową platformą e-Oświata, na rzecz Zarządu Jednostek Oświatowych (zwanego dalej ZJO), Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Płocka oraz obsługiwanych placówek,- administrowanie (utrzymywanie w sprawności, rozbudowa, unowocześnianie) sprzętem, siecią i oprogramowaniem ZJO, - administrowanie stroną www i BIP ZJO,- zabezpieczenie elektronicznych danych ZJO przed ich utratą lub dostępem osób nieupoważnionych,- współpraca z Inspektorem Ochrony Danych,- współpraca z firmami informatycznymi i telekomunikacyjnymi świadczącymi usługi na rzecz ZJO, Urzędu Miasta Płocka w zakresie oświaty lub obsługiwanych placówek.2. Wykonywanie zadań wynikających z obowiązków sprawozdawczości statystycznej organu prowadzącego szkoły i placówki oświatowe, w tym przygotowanie zestawień i sprawozdań w zakresie wynikającym ze statutu ZJO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne (formalne):1. Obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 2019 r. poz. 1282)).2. Nieposzlakowana opinia.3. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.4. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.5. Wykształcenie średnie o specjalności informatyka lub pokrewne albo wykształcenie wyższe. Wymagania dodatkowe:1. Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji w języku angielskim).2. Znajomość środowiska do wirtualizacji (Proxmox VE), zagadnień bezpieczeństwa sieciowego.3. Podstawowa wiedza z zakresu administrowania systemami z rodziny Linux oraz Windows, bazami danych MS SQL, kodu HTML/CSS, diagnozowania i usuwania problemów z działaniem stacji roboczych oraz urządzeń drukujących.4. Znajomość oprogramowania monitorującego Zabbix, systemem zarządzania logami Graylog, baz danych Firebird SQL, działania programu Płatnik.5. Znajomość zagadnień z zakresu systemu bezpieczeństwa informacji.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku