kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10904
OBOWIĄZKI:
1. Dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego i wyposażenia szkoły, w tym: dozorowanie terenu należącego do szkoły i sprawdzanie stanu technicznego sprzętów, urządzeń, ogrodzenia, obiektów sportowych, placu zabaw. Niezwłoczne zgłaszanie uszkodzeń lub dewastacji sprzętów i mienia szkolnego2. Wykonywanie bieżących konserwacji oraz napraw sprzętów i urządzeń, w tym: naprawy i renowacje ławek, stolików, szaf, krzeseł i innych mebli, konserwacja, naprawa i wymiana zamków, uchwytów okiennych, klamek i zawiasów, wymiana szyb, udrażnianie rynien, naprawa ogrodzenia zewnętrznego malowanie, uzupełnianie niewielkich ubytków w ścianach, p w zawieszaniu flag, dekoracji szkolnych, zgodnie z przepisami i zasadami bhp między innymi wykorzystując podest3. Niezwłoczne zabezpieczanie stwierdzonych uszkodzeń4. Dbałość o właściwą eksploatację i konserwację powierzonych narzędzi5. Wspomaganie nauczycieli przy organizowaniu uroczystości szkolnych przygotowywanie i mocowanie dekoracji, przenoszenie i ustawianie krzeseł itp. 6. Przestrzeganie ustalonego czasu pracy oraz regulaminu pracy7. Wykonywanie pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami bhp8. Niezwłoczne zawiadomienie dyrektora, a w razie jego nieobecności wicedyrektora, o stwierdzonym na terenie należącym do szkoły wypadku albo zagrożeniu ludzkiego życia lub zdrowia9. Współdziałanie z dyrektorem szkoły i nauczycielami w wypełnianiu obowiązków dotyczących bezpieczeństwa uczniów i pracowników10. Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły zleconych przez Dyrektora Szkoły
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 9)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, 9 miesięcy doświadczenia zawodowego.1. Dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego i wyposażenia szkoły, w tym: dozorowanie terenu należącego do szkoły i sprawdzanie stanu technicznego sprzętów, urządzeń, ogrodzenia, obiektów sportowych, placu zabaw. Niezwłoczne zgłaszanie uszkodzeń lub dewastacji sprzętów i mienia szkolnego2. Wykonywanie bieżących konserwacji oraz napraw sprzętów i urządzeń, w tym: naprawy i renowacje ławek, stolików, szaf, krzeseł i innych mebli, konserwacja, naprawa i wymiana zamków, uchwytów okiennych, klamek i zawiasów, wymiana szyb, udrażnianie rynien, naprawa ogrodzenia zewnętrznego malowanie, uzupełnianie niewielkich ubytków w ścianach, p w zawieszaniu flag, dekoracji szkolnych, zgodnie z przepisami i zasadami bhp między innymi wykorzystując podest3. Niezwłoczne zabezpieczanie stwierdzonych uszkodzeń4. Dbałość o właściwą eksploatację i konserwację powierzonych narzędzi5. Wspomaganie nauczycieli przy organizowaniu uroczystości szkolnych przygotowywanie i mocowanie dekoracji, przenoszenie i ustawianie krzeseł itp. 6. Przestrzeganie ustalonego czasu pracy oraz regulaminu pracy7. Wykonywanie pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami bhp8. Niezwłoczne zawiadomienie dyrektora, a w razie jego nieobecności wicedyrektora, o stwierdzonym na terenie należącym do szkoły wypadku albo zagrożeniu ludzkiego życia lub zdrowia9. Współdziałanie z dyrektorem szkoły i nauczycielami w wypełnianiu obowiązków dotyczących bezpieczeństwa uczniów i pracowników10. Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły zleconych przez Dyrektora Szkoły*Wynagrodzenie zasadnicze: 2335 zł brutto + 20% premii regulaminowej + wysługa lat. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto.[Zgłoszenia: administracja@sp344.edu.pl, telefonicznie: 22 614 90 30 wew. 26]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 335 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy