kandydatów

Etat Samodzielny księgowy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Samodzielny księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10917
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT- dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych (faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń wydatków) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Rachunkowości- księgowanie i wyliczenia amortyzacji, rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami bilansowymi i wynikowymi- przygotowywanie cyklicznych raportów i współpraca z instytucjami zewnętrznymi- sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości (mile widziane)- księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Program Softlab

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie (ekonomiczne), 2 lata doświadczenia zawodowego. Obowiązki:- przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT- dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych (faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń wydatków) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Rachunkowości- księgowanie i wyliczenia amortyzacji, rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami bilansowymi i wynikowymi- przygotowywanie cyklicznych raportów i współpraca z instytucjami zewnętrznymi- sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości (mile widziane)- księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych [Zgłoszenia: ufiks@ufiks.pl, 22 843 13 32]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy