kandydatów

Etat Pielęgniarz/pielęgniarka

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pielęgniarz/pielęgniarka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10937
OBOWIĄZKI:
- obsługa gabinetu doraźnej pomocy medycznej- wykonywanie czynności diagnostycznych: ważenie, mierzenie wzrostu, obwodów, mierzenie ciepłoty ciała, liczenie oddechów, mierzenie ciśnienia tętniczego i tętna- wykonywanie zabiegów leczniczych takich jak: kompres, okład, opatrunek, inhalacja, podawanie leków zleconych przez lekarza- udzielanie pierwszej pomocy w stanach bezpośrednio zagrażających życiu Mieszkańca- podawanie leków Mieszkańcom zgodnie z zaleceniami lekarskimi oraz zabezpieczenie i właściwe przechowywanie leków i środków dezynfekcyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami i aktualną wiedzą- przygotowanie Mieszkańców do zabiegów diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami w DPS- czuwanie nad bezpieczeństwem Mieszkańców oraz życzliwy, taktowny i pełen szacunku stosunek do podopiecznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, prawo do wykonywania zawodu, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, pożądane zaświadczenie "sanepid". Obowiązki:- obsługa gabinetu doraźnej pomocy medycznej- wykonywanie czynności diagnostycznych: ważenie, mierzenie wzrostu, obwodów, mierzenie ciepłoty ciała, liczenie oddechów, mierzenie ciśnienia tętniczego i tętna- wykonywanie zabiegów leczniczych takich jak: kompres, okład, opatrunek, inhalacja, podawanie leków zleconych przez lekarza- udzielanie pierwszej pomocy w stanach bezpośrednio zagrażających życiu Mieszkańca- podawanie leków Mieszkańcom zgodnie z zaleceniami lekarskimi oraz zabezpieczenie i właściwe przechowywanie leków i środków dezynfekcyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami i aktualną wiedzą- przygotowanie Mieszkańców do zabiegów diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami w DPS- czuwanie nad bezpieczeństwem Mieszkańców oraz życzliwy, taktowny i pełen szacunku stosunek do podopiecznych[Sposób aplikowania: sekretariat@dpsdickensa.waw.pl, telefonicznie: 22 659 50 11]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy