kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10953
OBOWIĄZKI:
- zarządzanie benefitami oraz środkami z ZFŚS negocjacje warunków z partnerami, przygotowanie opisu nowych świadczeń, prezentacja rozwiązań dla Pracowników- zbieranie, wprowadzanie i przetwarzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej- informowanie JST o wprowadzanych zmianach- przygotowywanie informacji wspomagających decyzje zarządcze podejmowane przez Dyrektora placówki- prowadzenie rejestru dokumentów finansowych Szkoły, opisywanie i rejestrowanie faktur Dokonywanie zakupów w ramach posiadanego budżetu- prowadzenie imiennej ewidencji odzieży ochronnej pracowników- uczestniczenie w pracach Komisji Inwentaryzacyjnej Ewidencja majątku szkoły w programie STOCK tj. inwentarza środków trwałych, inwentarza wartościowego i wykazów ilościowych pomieszczeń- sporządzanie, rejestrowanie i rozliczanie umów na wynajem pomieszczeń szkolnych w ramach dochodów własnych- sporządzanie i rejestrowanie umów na dostawę mediów i usług - obsługa i edycja danych na profilu szkoły w Biuletynie Informacji Publicznej Informacja o warunkach pracy na stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: wykształcenie średnie zawodowe profil Administracja, 3 lata doświadczenia w pracy w administracji, praktyczna znajomość programu MS OFFICE (Word, Excel, Power Point, Paint, Acrobat Reader), obywatelstwo polskie; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku pracy, nieposzlakowana opinia. Wymagania pożądane: doświadczenie w pracy w jednostce oświatowej, znajomość systemu Stock - do prowadzenia inwentaryzacji, znajomość systemu Portal dla Placówek Oświatowych DBFO Białołęka, znajomość SIO.Obowiązki:- zarządzanie benefitami oraz środkami z ZFŚS negocjacje warunków z partnerami, przygotowanie opisu nowych świadczeń, prezentacja rozwiązań dla Pracowników- zbieranie, wprowadzanie i przetwarzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej- informowanie JST o wprowadzanych zmianach- przygotowywanie informacji wspomagających decyzje zarządcze podejmowane przez Dyrektora placówki- prowadzenie rejestru dokumentów finansowych Szkoły, opisywanie i rejestrowanie faktur Dokonywanie zakupów w ramach posiadanego budżetu- prowadzenie imiennej ewidencji odzieży ochronnej pracowników- uczestniczenie w pracach Komisji Inwentaryzacyjnej Ewidencja majątku szkoły w programie STOCK tj. inwentarza środków trwałych, inwentarza wartościowego i wykazów ilościowych pomieszczeń- sporządzanie, rejestrowanie i rozliczanie umów na wynajem pomieszczeń szkolnych w ramach dochodów własnych- sporządzanie i rejestrowanie umów na dostawę mediów i usług - obsługa i edycja danych na profilu szkoły w Biuletynie Informacji Publicznej Informacja o warunkach pracy na stanowisku*Pełna treść oferty pracy: https://sp344.bip.um.warszawa.pl/menu_przedmiotowe/Rekrutacja/default.htm[Zgłoszenia: administracja@sp344.edu.pl, telefonicznie: 22 614 90 30 wew. 26]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy