kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: Eko Park Home miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5548176, z dnia 2021-09-09

Eko Park Home to developer zajmujący się zagospodarowaniem nieruchomości w dzielnicy Ursus. Realizujemy osiedle mieszkaniowe ze 100-ma mieszkaniami i garażem podziemnym. Obecnie rozszerzamy nasz personel aby zakończyć budowę po przestoju spowodowanym barierami formalnymi.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnimy inżyniera budowy.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie projektów warsztatowych
  • przygotowywanie zamówień
  • przygotowanie przedmiarów robót
  • zbieranie ofert wykonawców
  • koordynacja zleceń poszczególnych zakresów robót
  • zamawianie materiałów
  • kontrola zgodności wykonanych prac z umowami i projektami
  • przygotowanie harmonogramu budowy
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • biegłe posługiwanie się programem AutoCad oraz MsOffice
  • umiejętność przejrzystego i czytelnego przygotowanie dokumentów
  • znajomość zasad sztuki budowlanej i przepisów techniczno-budowlanych

Oferujemy

  • praca w kameralnym zespole
  • możliwość odbycia praktyki do uprawnień
  • stałe wynagrodzenie
  • umowa czasowa na okres pół roku z możliwością przedłużenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-09-2021
Wyświetleń: 143