kandydatów

Etat Nauczyciel / Pomoc Wychowawcy

Firma: Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5548971, z dnia 2021-09-09

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp.k.

Jesteśmy liderem na rynku niepublicznych przedszkoli. Mamy 11 placówek w Warszawie i okolicy. Nasze przedszkola to nie tylko bezpieczne i nowoczesne miejsca, to również zaufanie, kompetencje oraz zaangażowanie. Zwracamy szczególną uwagę na budowanie relacji między dziećmi, rodzicami i kadrą opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Nauczyciel / Pomoc Wychowawcy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Bardzo cenimy współpracę z ciepłymi, zaangażowanymi osobami, również w wieku 50+, które są otwarte na nowe możliwości.

SZUKASZ NOWYCH MOŻLIWOŚCI PRACY ALBO CHCESZ KONTYNUOWAĆ PRACĘ W ZAWODZIE NAUCZYCIELA?

ZALEŻY CI NA DODATKOWYM ŹRÓDLE DOCHODU?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Proponujemy pracę na stanowisku: NAUCZYCIELA / POMOCY WYCHOWAWCY w grupie przedszkolnej lub żłobkowej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność wykorzystania nowych technologii w procesie nauczania,
  • otwartość na nowości w edukacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

Sprawdź, co zyskasz, wybierając Pomarańczową Ciuchcię:

  • pracę w serdecznej, przyjaznej atmosferze
  • przestrzeń do rozwoju i możliwość wykorzystania swojego potencjału
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w dogodnym dla Ciebie wymiarze
  • wsparcie zespołu specjalistów (metodyka, psychologa, logopedy)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-09-2021
Wyświetleń: 116