kandydatów

Etat People Experience and Communications Partner

Firma: ROHLIG SUUS Logistics SA miejsce pracy: Warszawa

People Experience and Communications Partner
Miejsce pracy: Warszawa

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania
w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.
Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Twój zakres obowiązków
  • Będziesz brała/ brał udział w tworzeniu strategii komunikacji wewnętrznej oraz jej realizacji. A jeśli myśląc o tym masz „gęsią skórkę” to świetnie!! :-) Dla Nas ten temat jest bardzo ważny, a TY będziesz miała/miał realny wpływ na jej kształt, ponieważ szukamy Partnera a nie wykonawcy,
  • Będziesz nadzorować i koordynować działania wspierające wymianę informacji, dzielenie się wiedzą. Dużo się u Nas dzieje i chcemy mówić o tym zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Firmy,
  • Świat pracy zdalnej i zespołów zarządzanych zdalnie jest wyzwaniem, gdzie możemy razem dużo zdziałać :-) a Twoje pomysły będą niezbędne, żeby usprawnić te obszary,
  • Zależy nam na tym, aby być najatrakcyjniejszym miejscem pracy w logistyce – razem będziemy rozwijać naszą markę pracodawcy w oparciu o strategię firmy i Twoje propozycje,
  • Będziesz odpowiadać za realizację działań wizerunkowych (zwłaszcza online) kierowanych do pracowników white i blue collars,
  • Zaproponujesz i poprowadzisz działania w mediach społecznościowych oraz kampanię multi-chanel dotyczących EB HR oraz komunikacji wewnętrznej,
  • Wiemy, że komunikacja opiera się często na pracy grup projektowych – więc zaprosimy Cię do ich koordynacji,
  • Działamy jako Grupa w Polsce i nie tylko. Zależy nam na ujednolicania doświadczeń pracowników w skali międzynarodowej,
  • Będziesz współpracować z Dyrektorem HR i Zarządem firmy w zakresie budowania strategii HR oraz value proposition dla obecnych i potencjalnych przyszłych pracowników,
  • Oczywiste jest, że współpraca z HR, marketingiem oraz innymi działami wewnątrz firmy będzie ważną częścią Twojej pracy,
  • Razem będziemy sprawdzać efektywność naszych działań – chcemy wiedzieć co działa a co nie,
  • A przy okazji poznasz świetnych zaangażowanych ludzi, wypijesz z nami smaczną kawę i spłyniesz wspólnie kajakiem :-).
Nasze wymagania
  • Energia, chęci, zapał i otwarta głowa – to jest naprawdę bardzo ważne :-),
  • Szukamy Partnera, więc 3+ lat doświadczenia w komunikacji wewnętrznej, obszarze Employer Branding lub marketingu powinieneś mieć,
  • Potrafisz dobrze identyfikować grupy docelowe oraz dobrać właściwe kanały dotarcia i masz świadomość jak to ważne,
  • Wiesz „co chwyci” – potrafisz angażować zróżnicowane grupy odbiorców, dobierając odpowiednie działania,
  • Lubisz pracować samodzielnie i brać odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Pasjonuje Cię psychologia pracy, dbanie o zdrowie psychiczne, pozytywne energetyzowanie, tworzenie w ludziach powołania i poczucia przynależności,
  • Projekty z obszaru EB, komunikacji wewnętrznej, marketingu rekrutacyjnego to dla Ciebie chleb powszedni – czujesz się w nich jak ryba w wodzie :-),
  • Ciągle poszukujesz nowych rozwiązań, nie boisz się eksperymentować,
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim,
  • Potrafisz słuchać i aktywnie szukasz rozwiązań jeśli sytuacja wymaga nowatorskiego podejścia,
  • Wiesz „co w trawie piszczy” – na bieżąco analizujesz dokonania firm z różnych branż i inspiruje Cię to do poszukiwania rozwiązań,
  • Potrafisz i chcesz współpracować – otoczenie inspiruje Cię do działania, bo to właśnie dzięki współpracownikom Twoja praca jest jeszcze lepsza.

Korzyści dla Ciebie:
  • Wynagrodzenie stałe + premie + dodatki stażowe
  • Umowa o pracę
  • Sfinansowanie egzaminu UDT uprawniającego do obsługi wózków widłowych
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Wsparcie lidera zespołu
  • Medicover, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Szeroka baza szkoleń
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochroniedanych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.