kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. Administracyjnych

Firma: Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Młodszy specjalista ds. Administracyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
MP/259/0921
Twoje Zadania:
  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem i administrowaniem istniejącymi umowami najmu dzierżawy pod stacje bazowe
  • Realizacja zadań związanych z optymalizacją kosztów pozyskiwania nieruchomości i optymalizacją warunków podpisywanych umów najmu i dzierżawy
  • współpraca z Partnerami i Dostawcami zewnętrznymi w ramach zadań zleconych w obszarze Pozyskiwania Nieruchomości i Optymalizacji kosztów najmu, w tym nadzór nad ich działaniami, monitorowanie postępów, analiza i raportowanie wyników
  • Renegocjacje umów najmu i dzierżaw dla obniżenia i zoptymalizowania kosztów posiadania infrastruktury sieciowej
  • Zarządzanie zapadalnością umów najmu i renegocjacje umów zapadalnych
  • Utrzymanie stałych relacji z właścicielami i dysponentami obiektów sieciowych z którymi Spółka zawarła umowy najmu i dzierżawy
Nasze Oczekiwania:
  • Praktyka w negocjacjach biznesowych
  • Doświadczenie w obszarze pozyskiwania nieruchomości
  • Wiedza w zakresie regulacji prawnych w obszarze umów najmu i dzierżaw
  • Umiejętność tworzenia i analizowania umów najmu i dzierżawy
  • Doświadczenie we współpracy z innymi operatorami telekomunikacyjnymi
  • Wiedza o rynku telekomunikacyjnym- mile widziana
  • preferowane wykształcenie wyższe-kierunek: Prawo, Administracja, Zarządzanie
Oferujemy:
  • Umowa na zastępstwo (około 1 rok)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.