kandydatów

Etat Animatorka / Animator urodzin dziecięcych

Firma: księgarnia miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5567046, z dnia 2021-09-09

Księgarnia tematyczna

Animatorka / Animator urodzin dziecięcych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Kluboksięgarnia dziecięca w Wilanowie poszukuje DOŚWIADCZONYCH ANIMATORÓW URODZINOWYCH do prowadzenia zajęć literackich/artystycznych oraz urodzin tematycznych.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć i urodzin dla dzieci,
  • nieskończone zapasy cierpliwości i energii,
  • talent organizacyjny,
  • dobry kontakt z dziećmi,
  • znajomość wielu sprawdzonych zabaw.
  • mile widziani mistrzowie gry RPG, dawni harcerze, studenci.

Oferujemy

Praca w weekendy i niektóre popołudnia w dni powszednie. Oferujemy pełną wyzwań, ciekawą pracę dla miłośników książek i lubiących twórczą pracę z dziećmi. Prosimy o przesyłanie CV oraz – KONIECZNIE! – listu motywacyjnego z informacją o Państwa oczekiwaniach wobec pracy u nas i o dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sonet dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.