kandydatów

Etat Projektant Instalacji Teletechnicznych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Lider w branży petrochemicznej. Firma inżynierska, specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych w której skład wchodzą inwestycje przemysłowe, obiekty budownictwa ogólnego oraz ochrony środowiska. Wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to atuty decydujące o wysokiej i silnej pozycji na rynku budowlanym. Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Projektant Instalacji Teletechnicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Samodzielne wykonywanie projektów instalacji telekomunikacyjnych i elektronicznych systemów zabezpieczeń w obiektach przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej
  • Udział w przygotowywaniu zapytań ofertowych oraz opiniowanie ofert
  • Dodatkowym atutem znajomość urządzeń aktywnych sieci komputerowych

Wymagania:

  • Odpowiednie wykształcenie wyższe, uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
  • Dobra znajomość obsługi programów ms office oraz autocad
  • Podstawowa znajomość obsługi programu 3d autodesk revit
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne warunki rozwoju
  • Pracę w doświadczonym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.