kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Magazynier
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/21/0437
OBOWIĄZKI:

Odbieranie z transportera gotowego produktu w kartonach. Układanie kartonów na paletach zgodnie ze specyfikacją danego artykułu. Przyjmowanie towru na stan magazynowy za pomocą skanera. Transport gotowej palety do magazynu. Obsługa foliarki. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim