kandydatów

Etat Inspektor nadzoru inwestorskiego branży budowlanej

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor nadzoru inwestorskiego branży budowlanej
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11134
OBOWIĄZKI:
- kompleksowe przygotowanie zadań inwestycyjnych lub remontowych do realizacji,- ustalanie zakresu robót budowlanych w oparciu o obowiązujące przepisy oraz sporządzanie przedmiarów robót w celu wykonania kosztorysów inwestorskich,- ustalenie zakresu robót budowlanych dla pustostanów oraz sporządzanie przedmiarów robót w celu wykonania kosztorysów inwestorskich,- ocena stanu technicznego obiektów budowlanych przewidzianych do remontu, przedmiarowanie zakresu robót remontowych planowanych do wykonania oraz zapewnienie opracowania dokumentacji technicznej wraz z uzgodnieniami,- uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji związanych z realizacją remontów lub inwestycji w zakresie robót ogólnobudowlanych, wymaganych obowiązującymi przepisami,- sporządzanie projektów planów inwestycyjnych lub remontowych w zakresie robót ogólnobudowlanych i bieżąca kontrola ich realizacji,- pełnienie funkcji inspektora nadzoru robót ogólnobudowlanych,- udział w komisjach przetargowych powołanych do rozstrzygnięcia postępowań o udzielenie zamówień publicznych,- uczestnictwo w odbiorze lokali od najemców,- przygotowywanie projektów odpowiedzi na korespondencję w zakresie prowadzonych spraw,- współpraca z inspektorami branżowymi przy ustalaniu zakresu i realizacji robót,- uczestnictwo w odbiorze pustostanów z ustalaniem zakresu robót budowlanych do wykonania,- przygotowanie zleceń na roboty budowlane oraz odbioru materiałów z magazyn z ich rozliczeniem,- przygotowanie i nadzór nad wykonywaniem przeglądów okresowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

Wymagania: - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z praw publicznych- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe- obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą się ubiegać również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego, zgodnie z art.11ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. Nr 223, poz. 1458, z późn. zm.)1- wykształcenie średnie w zakresie budownictwa lub wyższe pierwszego albo drugiego stopnia w zakresie budownictwa- min. 4-letni staż pracy- min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru lub kierownika budowy- uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz aktualne zaświadczenie potwierdzające przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów BudownictwaWymagania dodatkowe:- doświadczenie w pracy w administracji publicznej- umiejętność posługiwania się programami pakietu MS Office (Word i Excel)- znajomość regulacji prawnych z zakresu: ustawy Prawo budowlane; Kodeksu Postępowania Administracyjnego; rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie; ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie kodeksu cywilnego; polskich norm obowiązujących w budownictwie- umiejętność pracy w zespole, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, samodzielność, sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, kultura osobistaObowiązki: - kompleksowe przygotowanie zadań inwestycyjnych lub remontowych do realizacji,- ustalanie zakresu robót budowlanych w oparciu o obowiązujące przepisy oraz sporządzanie przedmiarów robót w celu wykonania kosztorysów inwestorskich,- ustalenie zakresu robót budowlanych dla pustostanów oraz sporządzanie przedmiarów robót w celu wykonania kosztorysów inwestorskich,- ocena stanu technicznego obiektów budowlanych przewidzianych do remontu, przedmiarowanie zakresu robót remontowych planowanych do wykonania oraz zapewnienie opracowania dokumentacji technicznej wraz z uzgodnieniami,- uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji związanych z realizacją remontów lub inwestycji w zakresie robót ogólnobudowlanych, wymaganych obowiązującymi przepisami,- sporządzanie projektów planów inwestycyjnych lub remontowych w zakresie robót ogólnobudowlanych i bieżąca kontrola ich realizacji,- pełnienie funkcji inspektora nadzoru robót ogólnobudowlanych,- udział w komisjach przetargowych powołanych do rozstrzygnięcia postępowań o udzielenie zamówień publicznych,- uczestnictwo w odbiorze lokali od najemców,- przygotowywanie projektów odpowiedzi na korespondencję w zakresie prowadzonych spraw,- współpraca z inspektorami branżowymi przy ustalaniu zakresu i realizacji robót,- uczestnictwo w odbiorze pustostanów z ustalaniem zakresu robót budowlanych do wykonania,- przygotowanie zleceń na roboty budowlane oraz odbioru materiałów z magazyn z ich rozliczeniem,- przygotowanie i nadzór nad wykonywaniem przeglądów okresowych.[Pełna treść oferty na stronie ZGN w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w zakładce: BIP]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy