kandydatów

Etat Samodzielny referent administracyjny

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Samodzielny referent administracyjny
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11135
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie obsady pedagogicznej dla poszczególnych lat studiów we współpracy z dziekanami wydziałów, dyrektorami instytutów, kierownikami katedr, zakładów oraz pracowni; przygotowywanie kart obciążeń wykładowców- opracowywanie semestralnych/rocznych rozkładów zajęć dydaktycznych dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (z wyłączeniem studiów podyplomowych i doktoranckich) z uwzględnieniem podziału na grupy wykładowe, ćwiczeniowe oraz wykorzystanie pomieszczeń dydaktycznych- bieżące uaktualnianie obsady oraz zmiany w planach- współpracę z wykładowcami w sprawie ustalania zajęć, hospitacji, seminariów- przygotowywanie wykazu obciążeń sal dydaktycznych- zamieszczenie na stronie internetowej Akademii rozkładów zajęć, wykazów odwołanych zajęć oraz innych informacji związanych z tokiem kształcenia- umieszczanie rozkładów zajęć w USOS dla studiów stacjonarnych- rezerwację sal dla studiów podyplomowych, na konferencje, na zebrania kół naukowych- sporządzanie zestawień dla potrzeb kierownictwa Akademii oraz sprawozdawczości w zakresie obciążeń dydaktycznych - archiwizację dokumentów- wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośrednich przełożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Program Word
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy w zespole, znajomość Worda i Excela oraz urządzeń biurowych.Obowiązki: - przygotowywanie obsady pedagogicznej dla poszczególnych lat studiów we współpracy z dziekanami wydziałów, dyrektorami instytutów, kierownikami katedr, zakładów oraz pracowni; przygotowywanie kart obciążeń wykładowców- opracowywanie semestralnych/rocznych rozkładów zajęć dydaktycznych dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (z wyłączeniem studiów podyplomowych i doktoranckich) z uwzględnieniem podziału na grupy wykładowe, ćwiczeniowe oraz wykorzystanie pomieszczeń dydaktycznych- bieżące uaktualnianie obsady oraz zmiany w planach- współpracę z wykładowcami w sprawie ustalania zajęć, hospitacji, seminariów- przygotowywanie wykazu obciążeń sal dydaktycznych- zamieszczenie na stronie internetowej Akademii rozkładów zajęć, wykazów odwołanych zajęć oraz innych informacji związanych z tokiem kształcenia- umieszczanie rozkładów zajęć w USOS dla studiów stacjonarnych- rezerwację sal dla studiów podyplomowych, na konferencje, na zebrania kół naukowych - sporządzanie zestawień dla potrzeb kierownictwa Akademii oraz sprawozdawczości w zakresie obciążeń dydaktycznych - archiwizację dokumentów- wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośrednich przełożonych [Zgłoszenia: 22 589 36 16, e-mail: ksajnog@aps.edu.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy