kandydatów

Etat Starsza woźna

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starsza woźna
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11140
OBOWIĄZKI:
1. Dbałość o utrzymanie czystości na terenie szkoły2. Codzienne sprzątanie pomieszczeń na wyznaczonym terenie obejmuje: - wietrzenie pomieszczeń- zamiatanie i mycie podłóg, pastowanie powstałych plam i zacieków, odkurzanie dywanów - wycieranie kurzu ze sprzętów mebli, kaloryferów i parapetów- podlewanie i pielęgnowanie kwiatów- mycie tablic- usuwanie kurzu gromadzącego się w rogach ścian i sufitu- wynoszenie śmieci, utrzymywanie w czystości koszy na śmieci- czyszczenie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i podłogi w łazience po każdej przerwie, potwierdzenie wykonanych czynności w karcie kontroli- utrzymywanie w czystości luster, podłóg, ścian i lamperii oraz podajników i koszy w toaletach,- systematyczne uzupełniania mydła, papieru toaletowego i ręczników w podajnikach, systematyczne czyszczenie szyb w drzwiach- czyszczenie dekoracji w salach i na korytarzach- utrzymywanie w czystości podestów, schodów i poręczy (kilkukrotne w ciągu dnia ich zamiatanie i mycie w miarę potrzeby)- nie rzadziej niż raz na tydzień czyszczenie komputerów, projektorów, telefonów i innych urządzeń 3. Przyjmowanie i wydawanie odzieży i worków uczniów i gości SP84 4. Sprzątanie okresowe (ferie, wakacje itp.): - usuwanie kurzu ze ścian, sufitów, kaloryferów (zdejmowanie osłon)- wyszorowanie biurek, ławek, krzeseł, szafek i innych sprzętów- wyszorowanie i wypastowanie podłóg- pranie firanek i zasłon- mycie okien5. Poranne otwieranie sal lekcyjnych, a po zakończonej pracy zamykanie okien, drzwi wszystkich pomieszczeń, oraz wieszanie kluczy na tablicy6. Otoczenie opieką uczniów, pomoc przy czynnościach samoobsługowych i higienicznych7. Pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi podczas: posiłków, zajęć gimnastycznych, plastycznych oraz spacerów8. Dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń9. Informowanie przełożonych o wszelkiego rodzajach zauważonych uszkodzeniach sprzętu i instalacji10. Wykazywanie zainteresowania osobami postronnymi wchodzącymi i przebywającymi na terenie szkoły:- pytanie ich w jakiej sprawie przyszły i czy wpisały się do odpowiedniego zeszytu- zwracanie uwagi na ich nietypowe zachowanie, wnoszenie do szkoły podejrzanych przedmiotów, np. długie przedmioty w pokrowcach, nietypowe pakunki itp. (W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, pracownik obowiązany jest natychmiast powiadomić dyrektora lub osobę zastępującą dyrektora)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe.Obowiązki:1. Dbałość o utrzymanie czystości na terenie szkoły2. Codzienne sprzątanie pomieszczeń na wyznaczonym terenie obejmuje: - wietrzenie pomieszczeń- zamiatanie i mycie podłóg, pastowanie powstałych plam i zacieków, odkurzanie dywanów - wycieranie kurzu ze sprzętów mebli, kaloryferów i parapetów- podlewanie i pielęgnowanie kwiatów- mycie tablic- usuwanie kurzu gromadzącego się w rogach ścian i sufitu- wynoszenie śmieci, utrzymywanie w czystości koszy na śmieci- czyszczenie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i podłogi w łazience po każdej przerwie, potwierdzenie wykonanych czynności w karcie kontroli- utrzymywanie w czystości luster, podłóg, ścian i lamperii oraz podajników i koszy w toaletach- systematyczne uzupełniania mydła, papieru toaletowego i ręczników w podajnikach, systematyczne czyszczenie szyb w drzwiach- czyszczenie dekoracji w salach i na korytarzach- utrzymywanie w czystości podestów, schodów i poręczy (kilkukrotne w ciągu dnia ich zamiatanie i mycie w miarę potrzeby)- nie rzadziej niż raz na tydzień czyszczenie komputerów, projektorów, telefonów i innych urządzeń 3. Przyjmowanie i wydawanie odzieży i worków uczniów i gości SP84 4. Sprzątanie okresowe (ferie, wakacje itp.): - usuwanie kurzu ze ścian, sufitów, kaloryferów (zdejmowanie osłon)- wyszorowanie biurek, ławek, krzeseł, szafek i innych sprzętów- wyszorowanie i wypastowanie podłóg- pranie firanek i zasłon- mycie okien5. Poranne otwieranie sal lekcyjnych, a po zakończonej pracy zamykanie okien, drzwi wszystkich pomieszczeń, oraz wieszanie kluczy na tablicy6. Otoczenie opieką uczniów, pomoc przy czynnościach samoobsługowych i higienicznych7. Pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi podczas: posiłków, zajęć gimnastycznych, plastycznych oraz spacerów8. Dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń9. Informowanie przełożonych o wszelkiego rodzajach zauważonych uszkodzeniach sprzętu i instalacji10. Wykazywanie zainteresowania osobami postronnymi wchodzącymi i przebywającymi na terenie szkoły:- pytanie ich w jakiej sprawie przyszły i czy wpisały się do odpowiedniego zeszytu- zwracanie uwagi na ich nietypowe zachowanie, wnoszenie do szkoły podejrzanych przedmiotów, np. długie przedmioty w pokrowcach, nietypowe pakunki itp. (W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, pracownik obowiązany jest natychmiast powiadomić dyrektora lub osobę zastępującą dyrektora)Praca w godzinach: 06:00-14:00 lub 09:00-17:00 lub 11:00-19:00[Zgłoszenia: 22 679 78 95, osobiście, kierownik@sp84.waw.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy