kandydatów

Etat Kierowca - Magazynier

Firma: NAGMA Ryszard Nagielski miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5593407, z dnia 2021-09-14

Kim jesteśmy?

Polską, rodzinną firmą z branży chemicznej działająca na rynku od ponad 12 lat. Nastawiamy się na kompleksową obsługę, w tym sprzedaż profesjonalnych środków chemicznych oraz odzieży jednorazowej i maszyn, doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów związanych z utrzymaniem czystości w zakładach oraz usługi serwisowe.

Kierowca - Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

PRACA OD ZARAZ

Rejon: województwo mazowieckie (97% dostaw), łódzkie i lubelskie

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za dostawę towaru do klienta, jego weryfikację pod kątem zgodności wydawanego towaru z dokumentami, przygotowywanie paczek oraz wsparcie koordynatora działu logistyki w pracach magazynowych.

NAGMA zapewni nowemu członkowi zespołu wszelkie niezbędne szkolenia, opiekę merytoryczną i wdrożenie.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-letnie (poparte referencjami)
  • Prawo jazdy kat.B
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność
  • Sumienność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w godzinach 7.30-15.30 (nadgodziny rozliczane dodatkowo)
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód)
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb
  • Możliwość rozwoju w kierunku prac serwisowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2021
Wyświetleń: 108