Etat Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta i opłat drogowych z językiem rosyjskim [rekrutacja online]

Firma: E100 International Trade sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Każdego dnia dążymy do tego, by być kluczowym partnerem dla firm transportowych i niezależnie od rozmiarów floty samochodowej świadczyć pełne spektrum usług i wsparcia naszym klientom.

Nasz główny produkt to karta paliwowa, a do niego oferujemy szereg korzyści dodatkowych dla przewoźników. Sieć stacji paliw, która akceptuje naszą kartę, liczy 16 500 punktów w 32 krajach. I ciągle się rozwijamy!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników, a w grupie spółek na pokładzie mamy w sumie ponad 800 osób.

Chcesz zasilić nasze szeregi? Aplikuj do nas!

Aktualnie w do Naszego Działu Opłat Drogowych zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta i opłat drogowych z językiem rosyjskim [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i wsparcie dla istniejących klientów w obszarze oferowanych usług z zakresu opłat drogowych,
  • Rozwiązywanie trudności technicznych związanych z obsługą urządzeń do poboru opłat,
  • Wypełnianie wersji elektronicznych oraz papierowych formularzy rejestracyjnych klientów,
  • Rejestracja klientów w systemie,
  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji. Kompletowanie i weryfikacja dokumentów otrzymywanych od klientów. Praca z urządzeniami i dokumentacją Ebox.
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i rosyjskiego,
  • Doświadczenie we współpracy z klientami i obsłudze klienta,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Nastawienie na cel, wrażliwość na szczegóły i skrupulatność,
  • Motywacja do działania i pozytywne nastawienie do pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków obcych),
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze,
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości,
  • Pakiet szkoleń wdrażających.