kandydatów

Etat Główna Księgowa / Główny Księgowy

Firma: Ecotec Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy Ecotec Silent Energy zajmującej się budową i serwisowaniem farm solarnych, a także budową ekranów akustycznych Systemu Ecotec.

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Sporządzanie okresowych raportów i bieżących analiz na potrzeby Zarządu i współpracowników, sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości, raportów GUS/NBP, innych
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad kwestiami księgowymi i podatkowymi w firmie,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w Polsce (US, ZUS, GUS, NBP, banki),
  • Współpraca z doradcami podatkowymi, kancelariami prawnymi i tym podobnymi podmiotami w kraju i za granicą,
  • Terminowe i rzetelne sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,
  • Kontrola wszystkich przepływów finansowych,
  • Bezpośrednia współpraca z osobami zarządzającymi spółką,
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.
Wymagania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę w tym języku (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Uczciwość i wysoka kultura osobista,
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • Praktyczna znajomość rozliczania transakcji międzynarodowych,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów podatkowych,
  • Otwartość we współpracy z ludźmi,
  • Znajomość programu RAKS,
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi/procesów podnoszących efektywność spółki.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-09-2021
Wyświetleń: 141