kandydatów

Etat Konserwator ds. elektrycznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Konserwator ds. elektrycznych
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/21/0611
OBOWIĄZKI:
Realizacja postanowień Instrukcji Współpracy techniczno-ruchowej zakładami Energetycznymi w zakresie technicznych warunków zasilania lotniska. Nadzór nad pracą systemu BMS, Świetlnych wzrokowych Pomocy Nawigacyjnych. Wykonywanie prac konserwacyjnych związanych z eksploatacją oraz utrzymaniem sprawności technicznej maszyn i urządzeń oraz infrastruktury energetycznej, elektroenergetycznej, systemów automatyki przemysłowej budynkowej oraz systemu Świetlnych Wzrokowych Pomocy Nawigacyjnych. Prowadzenie rejestru oraz usuwanie bieżących awarii. Prowadzenie dokumentacji technicznej i ruchowo-technicznej. Prowadzenie racjonalnej gospodarki materiałami i częściami zamiennymi, analizy oraz ustalenie przyczyny awarii maszyn i urządzeń oraz infrastruktury budowlanej, elektrycznej oraz energetycznej. Planowanie i przygotowywanie listy zakupów potrzebnych materiałów, części zamiennych i innych. Czynny udział w realizacji remontów prac adaptacyjnych w zarządzanych przez Spółkę budynkach i budowlach oraz elementach infrastruktury i uzbrojenia zewnętrznego. Udział w okresowych przeglądach obiektów budowlanych. Prowadzenie ewidencji i zestawień dotyczących nadzoru technicznego nad obiektami oraz pomieszczeniami Spółki. Obsługa oraz odczyty stanów liczników zużytej energii i wody, ścieków oraz ich rozliczenie na jednostki organizacyjne oraz dzierżawców na terenie zarządzanym przez spółkę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz posiadanie uprawnień wynikacjących z zakresu zadań.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim