Etat Młodszy referent w wydziale środowiska i rozwoju obszarów wiejskich.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Młodszy referent w wydziale środowiska i rozwoju obszarów wiejskich.
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0977
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowywanie projektów decyzji oraz innych dokumentów związanych z realizowaniem zadań z zakresu gospodarki leśnej.2. Sprawowanie nadzoru nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa.3. Cechowanie drewna pozyskanego w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa.4. Nadzorowanie wykonania zatwierdzonych uproszczonych planów urządzenia lasów oraz decyzji wydawanych w oparciu o inwentaryzację stanu lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa.5. Dokonywanie oceny udatności upraw leśnych.6. Podejmowanie inicjatyw w dziedzinie edukacji ekologicznej7. Przygotowywanie projektu powiatowego programu ochrony środowiska oraz raportów z jego realizacji.8. Przygotowywanie dla Wydziału Architektury i Budownictwa opinii do projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego gminy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: leśnictwo lub ochrona środowiska.
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

1. obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych),2. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,3. brak skazania za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe umyślne,4. nieposzlakowana opinia,5. wykształcenie średnie o kierunku leśnictwo lub ochrona środowiska,6. prawo jazdy kategorii B.Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa(parter) lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Płocku, ul. Bielska 59, 09-400 Płock, Referat Kadr i Szkoleniaw zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy naboru na stanowisko młodszego referenta w Wydziale Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich Starostwa Powiatowego w Płocku" do dnia 23.09.2021 r.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku