kandydatów

Etat Pracownik socjalny

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11274
OBOWIĄZKI:
Zatrudniony pracownik:- realizuje usługi bytowe, opiekuńcze, wspomagające w zakresie świadczenia pracy socjalnej na rzecz mieszkańców- monitoruje bieżącą sytuację życiową oraz sprawy mieszkańców (zgłaszane potrzeby, prośby i itp) , w tym m.in. pomaga im w gospodarowaniu środkami finansowymi- kompletuje i przechowuje dokumenty mieszkańców oczekujących na przyjęcie do Domu- prowadzi akta osobowe, ewidencyjne, meldunkowe i inne dokumenty mieszkańców zgodnie z obowiązującymi przepisami- utrzymuje kontakty z rodzinami mieszkańców- udziela pomocy mieszkańcom (lub/i reprezentuje ich w załatwianiu spraw w Urzędach- aktywnie uczestniczy w procesie adaptacji nowo przyjętych mieszkańców- bierze aktywny udział w pracach Zespołu Terapeutyczno - Opiekuńczego, uczestniczy w opracowywaniu indywidualnych planów wsparcia mieszkańców- załatwia sprawy pogrzebowe lub współpracuje z rodziną w sprawach związanych z pogrzebem mieszkańca.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik socjalny (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (praca socjalna), umiejętność pracy z osobami starszymi, umiejętność pracy w zespole, 1 rok doświadczenia zawodowego. Zatrudniony pracownik:- realizuje usługi bytowe, opiekuńcze, wspomagające w zakresie świadczenia pracy socjalnej na rzecz mieszkańców- monitoruje bieżącą sytuację życiową oraz sprawy mieszkańców (zgłaszane potrzeby, prośby i itp) , w tym m.in. pomaga im w gospodarowaniu środkami finansowymi- kompletuje i przechowuje dokumenty mieszkańców oczekujących na przyjęcie do Domu- prowadzi akta osobowe, ewidencyjne, meldunkowe i inne dokumenty mieszkańców zgodnie z obowiązującymi przepisami- utrzymuje kontakty z rodzinami mieszkańców- udziela pomocy mieszkańcom (lub/i reprezentuje ich w załatwianiu spraw w Urzędach- aktywnie uczestniczy w procesie adaptacji nowo przyjętych mieszkańców- bierze aktywny udział w pracach Zespołu Terapeutyczno - Opiekuńczego, uczestniczy w opracowywaniu indywidualnych planów wsparcia mieszkańców- załatwia sprawy pogrzebowe lub współpracuje z rodziną w sprawach związanych z pogrzebem mieszkańca. [Zgłoszenia: kadry@dpsmatysiaki.waw.pl, 22 617 45 78]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy