kandydatów

Etat Staż w obszarze cyberbezpieczeństwa

Firma: innogy Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
Staż w obszarze cyberbezpieczeństwa
Miejsce pracy: Warszawa
Poznaj zadania, jakie dla Ciebie mamy!
  • wspieranie wdrażania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ze szczególnym uwzględnieniem kampanii świadomościowych dla pracowników lub udziału w procesie analizy ryzyka dla bezpieczeństwa informacji
  • przygotowywanie prezentacji i warsztatów oraz aktywny w nich udział
  • przygotowywanie scenariuszy ryzyk
  • udział w weryfikacji zgodności procesów cyberbezpieczeństwa z wymaganiami wewnętrznymi i zewnętrznymi
Oferujemy
  • staż na 9 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie
  • staż w formie hybrydowej (głownie zdalny)
  • udział w rozwojowych projektach
  • wsparcie doświadczonych ekspertów
Idealnie do nas pasujesz, jeśli…
  • jesteś studentem co najmniej 2 roku studiów związanych z bezpieczeństwem informacji / IT / OT / cyberbezpieczeństwem (lub interesujesz się tymi obszarami)
  • umiesz posługiwać się aplikacjami biurowymi (Ms Word, PowerPoint, Excel) w stopniu co najmniej dobrym
  • jesteś osobą komunikatywną (będziesz współpracował z Klientem wewnętrznym)
  • znasz język angielski w stopniu dobrym, umożliwiającym komunikację głownie pisemną (czytanie tekstów po angielsku oraz przekładaniu ich na polski)
  • mile widziana znajomość dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa informacji