kandydatów

Etat Asystent / Asystentka

Firma: KLINIKA CHIRURGII KOLANA SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5618769, z dnia 2021-09-17

KLINIKA CHIRURGII KOLANA SP. Z O.O.

zatrudni osobę na stanowisko:

Asystent / Asystentka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem
  • Prowadzenie grafików konsultacji lekarskich i wizyt rehabilitacyjnych
  • Udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
  • Bieżąca obsługa recepcji ( urządzenia biurowe, korespondencja)
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Aktywna znajomość języka angielskiego w zakresie związanym z obsługą
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i sprzętu biurowego
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Łatwość uczenia się
  • Doświadczenie w branży medycznej będzie atutem

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Pracę w młodym zespole;
  • Przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w otoczeniu najlepszych specjalistów
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Zniżki na nasze usługi