kandydatów

Etat Pracownik Sekretariatu / Sekretarka

Firma: PKE Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PKE Polska Sp. z o. o. zajmuje się planowaniem i realizacją inwestycji oraz obsługą serwisową w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Aktualnie do Naszego oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Sekretariatu / Sekretarka
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych,
  • Wsparcie pozostałych działów w bieżących sprawach,
  • Drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów,
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji, zarządzanie korespondencją,
  • Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe, spożywcze i chemiczne,
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań.
Wymagania:
  • Systematyczność, dokładność, rzetelność,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wsparcie merytoryczne współpracowników,
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy,
  • Szanse na podnoszenie kwalifikacji, dalszy rozwój i awans wewnątrz organizacji.
Więcej informacji na temat działalności Naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem: www.pke.at/pl