kandydatów

Etat Specjalista ds. elektrycznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Specjalista ds. elektrycznych
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/21/0625
OBOWIĄZKI:
Organizacja pracy Konserwatorom ds. Elektrycznych i ds. Mechanicznych. Zapewnienie ciągłości dostaw energii elektrycznej. Utrzymanie sprawności oświetlenia lotniskowego, agregatów prądotwórczych buforujących dostawę energii elektrycznej, zasilaczy UPS oraz działania klimatyzacji. Współpraca techniczno-ruchowa z Zakładami Energetycznymi w zakresie technicznych warunków zasilania lotniska. Prowadzenie rejestru awarii, prowadzenie wymaganej przepisami i instrukcjami wewnętrznymi dokumentacji technicznej i techniczno-ruchowej. Planowanie, nadzór i kontrola zakupów potrzebnych materiałów i części zamiennych. Planowanie remontów i prac adaptacyjnych. Prowadzenie bieżących przeglądów i napraw infrastruktury w zakresie prac elektrycznych i automatyki. Obsługa oraz rozliczanie zużytej energii oraz jej kosztów. Prowadzenie ewidencji i zestawień dotyczących nadzoru technicznego nad obiektami oraz pomieszczeniami Spółki. Obsługa oraz odczyty stanów liczników zużytej energii i wody, ścieków oraz ich rozliczanie na jednostki organizacyjne oraz dzierżawców na terenie zarządzanym przez Spółkę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, elektryczne

Wymagania inne:

Wymagane Uprawnienia wynikające z zakresu obowiązków. Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim