kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11434
OBOWIĄZKI:
1) pielęgnacja i konserwacja terenów zielonych oraz drzewostanu - koszenie, przycinanie gałęzi, drzew i krzewów;2) obsługa urządzeń i narzędzi, w tym elektronarzędzi niezbędnych do pracy, takich jak ciągniki, kosiarki, kosy spalinowe, dmuchawy, nożyce, sekatory, piły, narzędzia mechaniczne;3) umiejętność przygotowania i doboru narzędzi niezbędnych do pracy oraz ich konserwacja;4) drobne prace budowlane i ziemne;5) prace transportowe wewnątrz zakładu, w tym przewóz butli z gazami oraz substancji i mieszanin chemicznych;6) prace porządkowe7) inne prace pomocnicze z zakresu działalności działu (Dział Infrastruktury)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie techniczne lub zawodowe (mile widziane z zakresu pielęgnacji terenów zielonych), podstawowa wiedza kierunkowa i umiejętność jej stosowania w pracy, bardzo przydatne uzdolnienia techniczne (tzw. złota rączka), umiejętność samodzielnego, efektywnego planowania pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole, wytrzymałość na długotrwały wysiłek oraz na pracę w zmiennych warunkach atmosferycznych, dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa oraz sprawność zmysłu równowagi, mile widziane prawo jazdy kat. B i uprawnienia do kierowania wózkiem podnośnikowym widłowym.Obowiązki:1) pielęgnacja i konserwacja terenów zielonych oraz drzewostanu - koszenie, przycinanie gałęzi, drzew i krzewów;2) obsługa urządzeń i narzędzi, w tym elektronarzędzi niezbędnych do pracy, takich jak ciągniki, kosiarki, kosy spalinowe, dmuchawy, nożyce, sekatory, piły, narzędzia mechaniczne;3) umiejętność przygotowania i doboru narzędzi niezbędnych do pracy oraz ich konserwacja;4) drobne prace budowlane i ziemne;5) prace transportowe wewnątrz zakładu, w tym przewóz butli z gazami oraz substancji i mieszanin chemicznych;6) prace porządkowe7) inne prace pomocnicze z zakresu działalności działu (Dział Infrastruktury)[Zgłoszenia: 22 884 12 03, rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy