kandydatów

Etat Koordynator (20 godzin tygodniowo)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Koordynator (20 godzin tygodniowo)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11454
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przygotowaniu oferty zajęć pozalekcyjnych na nowy rok szkolny- kontrolowanie poprawności prowadzonej dokumentacji potwierdzającej realizację zajęć, sporządzanie listy imiennej dzieci uczęszczających na zajęcia pozalekcyjne- przekazywanie informacji o uczestnikach zajęć pozalekcyjnych księgowemu- wskazywanie miejsca prowadzenia zajęć uczestnikom i prowadzącym zajęcia- kontakty z koordynatorami klasowymi w celu zebrania list uczniów zapisanych na zajęcia pozalekcyjne- kontakty z personelem szkoły, w szczególności pracownikami świetlicy w celu zapewnienia sprawnego odbierania i przyprowadzania dzieci na i po zajęciach pozalekcyjnych (dotyczy dzieci z klas 0 -3), z uwzględnieniem harmonogramu obiadów- koordynowanie zapisów na zajęcia pozalekcyjne międzyklasowe- windykacja rodziców zalegających z opłatami za zajęcia- przekazywanie informacji odnośnie zrealizowanych i odwoływanych zajęć- stały kontakt z rodzicami dzieci uczęszczających na zajęcia i zainteresowanych zajęciami odpowiadanie na maile, telefony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Program Word
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, biegła obsługa komputera (Excel, Word).Obowiązki:- pomoc w przygotowaniu oferty zajęć pozalekcyjnych na nowy rok szkolny- kontrolowanie poprawności prowadzonej dokumentacji potwierdzającej realizację zajęć, sporządzanie listy imiennej dzieci uczęszczających na zajęcia pozalekcyjne- przekazywanie informacji o uczestnikach zajęć pozalekcyjnych księgowemu- wskazywanie miejsca prowadzenia zajęć uczestnikom i prowadzącym zajęcia- kontakty z koordynatorami klasowymi w celu zebrania list uczniów zapisanych na zajęcia pozalekcyjne- kontakty z personelem szkoły, w szczególności pracownikami świetlicy w celu zapewnienia sprawnego odbierania i przyprowadzania dzieci na i po zajęciach pozalekcyjnych (dotyczy dzieci z klas 0 -3), z uwzględnieniem harmonogramu obiadów- koordynowanie zapisów na zajęcia pozalekcyjne międzyklasowe- windykacja rodziców zalegających z opłatami za zajęcia- przekazywanie informacji odnośnie zrealizowanych i odwoływanych zajęć- stały kontakt z rodzicami dzieci uczęszczających na zajęcia i zainteresowanych zajęciami odpowiadanie na maile, telefony[Zgłoszenia: koordynator.fundacja.stefanka@gmail.com, 603 548 908]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy