kandydatów

Etat Stolarz

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Stolarz
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11375
OBOWIĄZKI:
1) Organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac stolarsko remontowych; 2) Wykonywanie prac stolarskich na podstawie przygotowanej dokumentacji; 3) Wykonywanie mebli oraz ich montaż w obiektach KSP; 4) Wykonywanie nowych elementów drewnianych dla potrzeb prowadzonych prac remontowo budowlanych; 5) Wykonywanie napraw stolarskich; 6) Obróbka elementów drewnianych przy użyciu ręcznych narzędzi do drewna, elektronarzędzi, przenośnych maszyn (m.in. formatówki, okleiniarki, wielowrzecionówki); 7) Wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów, jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji zleconej pracy, w tym dotyczących: - znajomości używanych technologii wykonywania robót stolarsko - remontowych, - znajomości podstawowych narzędzi, sprzętu i urządzeń stosowanych przy robotach stolarsko - remontowych; 8) Bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń; 9) Niezwłoczne powiadamianie przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia, dostrzeżonych możliwościach wykonania polecenia w sposób sprawniejszy lub skuteczniejszy, niż określony poleceniem; 10) Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem warunków technicznych bezpieczeństwa pracy dotyczących używanego sprzętu i narzędzi, właściwego toku postępowania w czasie wykonywania pracy oraz używania niezbędnych środków ochrony osobistej (w tym sprzętu i odzieży ochronnej); 11) Pobieranie z magazynu i rozliczanie się z materiałów i narzędzi niezbędnych do realizacji zadań; 12) Dbałość o konserwację i efektywną eksploatację powierzonych maszyn i narzędzi stolarskich; 13) Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 14) Uczestniczenie w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym organizowanym dla pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, sumienność. Obowiązki:1) Organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac stolarsko remontowych; 2) Wykonywanie prac stolarskich na podstawie przygotowanej dokumentacji; 3) Wykonywanie mebli oraz ich montaż w obiektach KSP; 4) Wykonywanie nowych elementów drewnianych dla potrzeb prowadzonych prac remontowo budowlanych; 5) Wykonywanie napraw stolarskich; 6) Obróbka elementów drewnianych przy użyciu ręcznych narzędzi do drewna, elektronarzędzi, przenośnych maszyn (m.in. formatówki, okleiniarki, wielowrzecionówki); 7) Wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów, jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji zleconej pracy, w tym dotyczących: - znajomości używanych technologii wykonywania robót stolarsko - remontowych, - znajomości podstawowych narzędzi, sprzętu i urządzeń stosowanych przy robotach stolarsko - remontowych; 8) Bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń; 9) Niezwłoczne powiadamianie przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia, dostrzeżonych możliwościach wykonania polecenia w sposób sprawniejszy lub skuteczniejszy, niż określony poleceniem; 10) Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem warunków technicznych bezpieczeństwa pracy dotyczących używanego sprzętu i narzędzi, właściwego toku postępowania w czasie wykonywania pracy oraz używania niezbędnych środków ochrony osobistej (w tym sprzętu i odzieży ochronnej); 11) Pobieranie z magazynu i rozliczanie się z materiałów i narzędzi niezbędnych do realizacji zadań; 12) Dbałość o konserwację i efektywną eksploatację powierzonych maszyn i narzędzi stolarskich; 13) Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 14) Uczestniczenie w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym organizowanym dla pracowników. Wynagrodzenie zasadnicze: 2891,47 zł + premia 11,45% + dodatek za wysługę lat.[Zgłoszenia: bozena.jankowska@ksp.policja.gov.pl, 47 72 338 26]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 891,47 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy