kandydatów

Etat Pomoc administracyjna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie miejsce pracy: Brwinów

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Brwinów
Numer: StPr/21/1932
OBOWIĄZKI:
Udział w procedurze opracowywania miejscowych planów zagospodarowania, pomoc techniczna przy sporządzaniu decyzji o warunkach zabudowy, wypisów i wyrysów. uDzielanie wyjaśnień i obsługa interesantów w zakresie zajmowanego stanowiska. Praca w pon. - 8-18, wt-czw - 8-16, pt. 8-14. Wynagrodzenie 2100,00 zł brutto + do 70% premii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia- średnie / wyższe techniczne (planowanie przestrzenne, architektura, budownictwo). Uprawnienia / umiejętności - obsługa programów word, excel (GIS - mile widziana znajomość tego typu programów).

Miejsce pracy:

Brwinów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie