kandydatów

Etat Specjalista do Wydziału Nieruchomości i Logistyki

Firma: "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista do Wydziału Nieruchomości i Logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • zarządzanie firmową flotą samochodową;
  • sporządzanie wniosków zakupowych na materiały i usługi oraz nadzór nad realizacją tych wniosków;
  • rozliczanie zaliczek i faktur;
  • sporządzanie wniosków i projektów uchwał na posiedzenia Zarządu Spółki;
  • sporządzanie i kontrola realizacji biznesplanu w zakresie logistyki;
  • tworzenie i nanoszenie zmian w kartach charakterystyki stanowiska pracy dla pracowników Wydziału NiL;
  • przyjmowanie i nadzór nad realizacją zleceń wpływających do Wydziału NiL;
  • prowadzenie korespondencji i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
  • opracowywanie materiałów do postępowań przetargowych na dostawę nowych samochodów oraz sprzedaż wyeksploatowanych pojazdów;
  • udział w Zespole z zakresu Systemu Zarządzania Środowiskowego;
  • przygotowywanie materiałów do przekazania do Archiwum Zakładowego w zakresie prowadzonych spraw.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • pakiet dodatkowej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego,
  • zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).