kandydatów

Etat Partnership Specialist

Firma: Jutro Medical Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Partnership Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
W Jutro Medical tworzymy system opieki zdrowotnej od podstaw. Budujemy własne kliniki. Piszemy software, który daje medykom supermoce. Układamy na nowo procesy leczenia. Leczymy tysiące osób miesięcznie.

Jeśli budzisz się rano i zastanawiasz się jaki wpływ na świat ma Twoje życie to możesz do nas pasować. Szukamy ambitnych osób, które chcą pracować nad projektami, które większość społeczeństwa uznaje za niemożliwe.

W ostatniej rundzie inwestycyjnej pozyskaliśmy kwotę ponad 27 mln złotych, którą przeznaczamy na skalowanie naszych działań oraz rozwój technologii. Wspierają nas Aniołowie Biznesu oraz najlepsze fundusze Venture Capital - Kogito Ventures, Market One Capital, Inovo Venture Partners oraz niemiecki fundusz Rheingau Founders.

Jako Partnership Specialist będziesz wymyślać koncepcje nowych projektów cross marketing z usługami / produktami komplementarnymi, pozyskiwać nowych partnerów biznesowych i wpływać bezpośrednio na rozwój biznesu.
Sprawdź, czy posiadasz:
  • Umiejętność tworzenia kreatywnych koncepcji z potencjałem biznesowym
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Silne ukierunkowanie na cel poparte dotychczasowymi sukcesami
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Doświadczenie we współpracy z klientami VIP
  • Samodzielność i proaktywność
  • Zorientowanie w branżach wellness, fitness, beauty, opieka zdrowotna będzie dodatkowym plusem
Zadania na stanowisku:
  • Wyszukiwanie produktów i usług komplementarnych, które mają potencjał biznesowy i/lub wizerunkowy
  • Wymyślanie koncepcji projektów cross marketingowych
  • Nawiązywanie relacji i współpracy z partnerami biznesowymi
  • Współpraca z prawnikami przy przygotowywaniu umów i ich procesowanie
  • Nadzór na realizacją projektów
Oferujemy:
  • Pracę w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce
  • Bezpośredni wpływ na rozwój firmy
  • Brak dress code, nieformalną atmosferę pracy
  • Płatny urlop i chorobowe
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Integracje zespołowe i ogólnofirmowe
  • Intuicyjny MacBook i dostęp do narzędzi / programów wspierających Twoją pracę
Poznaj nasz zespół

Więcej informacji o firmie i naszych pracownikach znajdziesz na stronie:
www.jutromedical.com/kariera/dev