kandydatów

Etat Inspektor (wzl.110.16.2021.wif)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor (wzl.110.16.2021.wif)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11537
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie spraw związanych z przyjęciem środków trwałych przez Wydział oraz zmian miejsca użytkowania sprzętu IT- weryfikacja faktur i prowadzenie rozliczenia wydatków budżetowych i zaangażowania w ramach środków finansowych przydzielonych dla WIF - udział w przygotowywaniu i realizacji zamówień publicznych Wydziału - zakupów środków trwałych, części komputerowych, oprogramowania oraz usług serwisowych, konserwacyjnych i modyfikacji systemów niezbędnych do zabezpieczenia funkcjonowania infrastruktury informatycznej PKN- współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizacji i rozliczania umów- przyjmowanie i ewidencjonowanie przychodzącej i wychodzącej korespondencji - prowadzenie ewidencji dokumentacji Wydziału- przygotowywanie pism, raportów i analiz związanych z pracą Wydziału
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Pracodawca wymaga:- wykształcenia średniego,- doświadczenia w pracy przy wykształceniu średnim na stanowisko: Inspektor - 1 rok (w przypadku wykształcenia wyższego doświadczenie w pracy na stanowisko: Inspektor nie jest wymagane),- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,- biegłej obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),- umiejętności ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem, terminowości, rzetelności, dokładności, umiejętności redagowania pism.Mile widziane:- znajomość Prawa Zamówień Publicznych- obsługa SAP- kursy i szkolenia z Prawa Zamówień PublicznychObowiązki:- prowadzenie spraw związanych z przyjęciem środków trwałych przez Wydział oraz zmian miejsca użytkowania sprzętu IT- weryfikacja faktur i prowadzenie rozliczenia wydatków budżetowych i zaangażowania w ramach środków finansowych przydzielonych dla WIF- udział w przygotowywaniu i realizacji zamówień publicznych Wydziału - zakupów środków trwałych, części komputerowych, oprogramowania oraz usług serwisowych, konserwacyjnych i modyfikacji systemów niezbędnych do zabezpieczenia funkcjonowania infrastruktury informatycznej PKN- współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizacji i rozliczania umów- przyjmowanie i ewidencjonowanie przychodzącej i wychodzącej korespondencji - prowadzenie ewidencji dokumentacji Wydziału- przygotowywanie pism, raportów i analiz związanych z pracą WydziałuPełna treść oferty i wymagane dokumenty: https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pknBliższe informacje: 22 556 76 59

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy